Noví členovia ISA

6.8.2018 -

Naša členská základňa sa rozrastá. Srdečne vítame nových členov: Teamconsult SR s.r.o., Elanor Slovakia, spol. Ltd. a ČESMAD Slovakia

Pozvánka na regionálny seminár Senica

24.6.2018 -

Pozývame Vás na regionálny seminár do Senice, dňa 20. júna

Nový člen ISA

24.6.2018 -

Naša členská základňa  rastie. Srdečne vítame nového člena: BUREAU VERITAS SLOVAKIA spol. s.r.o.

Pozvánka na regionálny seminár v Trenčíne

12.6.2018 -

Pozývame Vás na regionálny seminár do Trenčína dňa 12. júna

Pozvánka na regionálny seminár Nitra

30.5.2018 -

Pozývame Vás na regionálny seminár do  Nitry dňa 30.mája

Združenie cestných dopravcov ČESMAD Slovakia

Združenie cestných dopravcov ČESMAD Slovakia
Levická ul. 1

Telefón: +421 903 467 851
sekretariat@cesmad.sk

Ing. Pavol JančovičRNDr. Ivan Rusko

Ing. Monika Kaplanová
Telefón: +421 903 467 851

ČESMAD Slovakia je najvplyvnejšie záujmové združenie na Slovensku profesne orientované na cestnú dopravu. Združuje 1044 členov, podnikateľov v oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej cestnej dopravy, ktorí dnes tvoria približne 50 percent dopravných kapacít Slovenskej republiky.

Združenie ČESMAD Slovakia intenzívne prispieva k rozvoju súkromného podnikania na Slovensku v oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej cestnej dopravy. Obhajuje záujmy svojich členov - autodopravcov, ktorí vykonávajú medzinárodnú kamiónovú a autokarovú dopravu. ČESMAD Slovakia je členom Medzinárodnej únie cestnej dopravy (IRU) so sídlom v Ženeve a v spolupráci s ňou presadzuje legislatívne normy v Európskej hospodárskej komisii.

školenia, rezervácia trajektov, ponuka ďialničných kariet, vybavovaní víz do Ruska, Turecka, Bieloruska, Kazachstanu

ponúkame službu refundácie DPH zo zhraničia

ponuka ďiaľničných nálepok do CZ, AT

vybavujeme žiadosti vodičov