Slovenská kooperačná burza, Bratislava

24.10.2019 -

Najväčšie a najprestížnejšie medzinárodné podujatie Slovenskej agentúry pre rozvoj investícií a obchodu už 13 rokov spája slovenských a zahraničných podnikateľov

Venture Capital & Private Equity Conference, Praha

16.10.2019 -

Venture capital a Private equity konferencie-Super Early Birds

Get together

12.9.2019 -

Dovoľujeme si pozvať všetkých našich členov na neformálne stretnutie do centra Bratislava

Nový člen ISA

1.8.2019 -

Naša členská základňa sa opäť rozrástla o nového člena, vítame medzi nami spoločnosť Slovakia Invest. http://slovakiainvest.sk/

Regionálny seminár Trenčín

20.6.2019 -

Prijmite pozvanie na regionálny seminár do Trenčína, do hotela Magnus

Združenie cestných dopravcov ČESMAD Slovakia

Združenie cestných dopravcov ČESMAD Slovakia
Levická ul. 1

Telefón: +421 903 467 851
sekretariat@cesmad.sk

Ing. Pavol JančovičRNDr. Ivan Rusko

Ing. Monika Kaplanová
Telefón: +421 903 467 851

ČESMAD Slovakia je najvplyvnejšie záujmové združenie na Slovensku profesne orientované na cestnú dopravu. Združuje 1044 členov, podnikateľov v oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej cestnej dopravy, ktorí dnes tvoria približne 50 percent dopravných kapacít Slovenskej republiky.

Združenie ČESMAD Slovakia intenzívne prispieva k rozvoju súkromného podnikania na Slovensku v oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej cestnej dopravy. Obhajuje záujmy svojich členov - autodopravcov, ktorí vykonávajú medzinárodnú kamiónovú a autokarovú dopravu. ČESMAD Slovakia je členom Medzinárodnej únie cestnej dopravy (IRU) so sídlom v Ženeve a v spolupráci s ňou presadzuje legislatívne normy v Európskej hospodárskej komisii.

školenia, rezervácia trajektov, ponuka ďialničných kariet, vybavovaní víz do Ruska, Turecka, Bieloruska, Kazachstanu

ponúkame službu refundácie DPH zo zhraničia

ponuka ďiaľničných nálepok do CZ, AT

vybavujeme žiadosti vodičov