Pozvánka na pracovné raňajky

20.3.2019 -

Burea Veritas, agentúra SARIO a ISA si Vás dovoľujú pozvať na pracovné raňajky "Efektívny Facility Management"

Dovoz a vývoz tovaru v kocke

19.3.2019 -

Problematika colných povinností pri exporte a importe tovaru

GO HR COFFEEZINE MAGAZINE

22.2.2019 -

Februárové vydanie magazínu nášho člena BALANCED HR

Slovensko-dánske obchodné fórum

25.1.2019 -

Podnikateľská misia z Dánska

GO HR COFFEEZINE MAGAZINE

18.1.2019 -

Prvé tohtoročné vydanie mesačníka GO HR COFFEEZINE, ktorý každý mesiac vydáva náš  člen BALANCED HR

Združenie cestných dopravcov ČESMAD Slovakia

Združenie cestných dopravcov ČESMAD Slovakia
Levická ul. 1

Telefón: +421 903 467 851
sekretariat@cesmad.sk

Ing. Pavol JančovičRNDr. Ivan Rusko

Ing. Monika Kaplanová
Telefón: +421 903 467 851

ČESMAD Slovakia je najvplyvnejšie záujmové združenie na Slovensku profesne orientované na cestnú dopravu. Združuje 1044 členov, podnikateľov v oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej cestnej dopravy, ktorí dnes tvoria približne 50 percent dopravných kapacít Slovenskej republiky.

Združenie ČESMAD Slovakia intenzívne prispieva k rozvoju súkromného podnikania na Slovensku v oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej cestnej dopravy. Obhajuje záujmy svojich členov - autodopravcov, ktorí vykonávajú medzinárodnú kamiónovú a autokarovú dopravu. ČESMAD Slovakia je členom Medzinárodnej únie cestnej dopravy (IRU) so sídlom v Ženeve a v spolupráci s ňou presadzuje legislatívne normy v Európskej hospodárskej komisii.

školenia, rezervácia trajektov, ponuka ďialničných kariet, vybavovaní víz do Ruska, Turecka, Bieloruska, Kazachstanu

ponúkame službu refundácie DPH zo zhraničia

ponuka ďiaľničných nálepok do CZ, AT

vybavujeme žiadosti vodičov