Regionálny seminár Trenčín

Prijmite pozvanie na regionálny seminár do Trenčína, do hotela Magnus

Venture Capital & Private Equity Conference, Bratislava

19.6.2019 -

Novinky zo sveta investícií, ale aj slovenského moderného umenia pod jednou strechou.

Zóna Nové Nivy, nové srdce Bratislavy

12.6.2019 -

Návšteva "Nových Nív", časti Bratislavy, ktorá mení svojú tvár

Pozvánka na pracovné raňajky

11.6.2019 -

Srdečne Vás pozývame na pracovné raňajky "Duálne vzdelávanie v tradičných i netračiných odboroch pre SDV"

Pozvánka na pracovné raňajky

4.6.2019 -

srdečne Vás pozývame do Bratislavy na pracovné raňajky "Novinky v colnom práve" pod vedením  advokátskej kancelárie Prosman&Pavlovič

Združenie cestných dopravcov ČESMAD Slovakia

Združenie cestných dopravcov ČESMAD Slovakia
Levická ul. 1

Telefón: +421 903 467 851
sekretariat@cesmad.sk

Ing. Pavol JančovičRNDr. Ivan Rusko

Ing. Monika Kaplanová
Telefón: +421 903 467 851

ČESMAD Slovakia je najvplyvnejšie záujmové združenie na Slovensku profesne orientované na cestnú dopravu. Združuje 1044 členov, podnikateľov v oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej cestnej dopravy, ktorí dnes tvoria približne 50 percent dopravných kapacít Slovenskej republiky.

Združenie ČESMAD Slovakia intenzívne prispieva k rozvoju súkromného podnikania na Slovensku v oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej cestnej dopravy. Obhajuje záujmy svojich členov - autodopravcov, ktorí vykonávajú medzinárodnú kamiónovú a autokarovú dopravu. ČESMAD Slovakia je členom Medzinárodnej únie cestnej dopravy (IRU) so sídlom v Ženeve a v spolupráci s ňou presadzuje legislatívne normy v Európskej hospodárskej komisii.

školenia, rezervácia trajektov, ponuka ďialničných kariet, vybavovaní víz do Ruska, Turecka, Bieloruska, Kazachstanu

ponúkame službu refundácie DPH zo zhraničia

ponuka ďiaľničných nálepok do CZ, AT

vybavujeme žiadosti vodičov