Pozvánka na seminár

13.11.2019 -

Radi by ste spoznali správnu prax v zamestnávaní cudzincov alebo možnosti ochrany zamestnávateľa pred nezákonným štrajkom? Pozývame vás na pracovné raňajky k týmto témam 13. 11. 2019 do Trenčína

Pozvánka na pracovné raňajky

30.10.2019 -

Pozývame Vás 30. októbra na pracovné raňajky venované colným postupom a novinkám v rámci blížiaceho sa Brexitu a to ešte pred dňom D

Slovenská kooperačná burza, Bratislava

24.10.2019 -

Najväčšie a najprestížnejšie medzinárodné podujatie Slovenskej agentúry pre rozvoj investícií a obchodu už 13 rokov spája slovenských a zahraničných podnikateľov

Pozvánka na pracovné raňajky

17.10.2019 -

Dovoľujeme si Vás pozvať do Bratislavy na ďalší zo série podujatí

Venture Capital & Private Equity Conference, Praha

16.10.2019 -

Venture capital a Private equity konferencie-Super Early Birds

Združenie cestných dopravcov ČESMAD Slovakia

Združenie cestných dopravcov ČESMAD Slovakia
Levická ul. 1

Telefón: +421 903 467 851
sekretariat@cesmad.sk

Ing. Pavol Jančovič

Ing. Lucia Rákošiová
Telefón: +421 903 467 851

ČESMAD Slovakia je najvplyvnejšie záujmové združenie na Slovensku profesne orientované na cestnú dopravu. Združuje 1044 členov, podnikateľov v oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej cestnej dopravy, ktorí dnes tvoria približne 50 percent dopravných kapacít Slovenskej republiky.

Združenie ČESMAD Slovakia intenzívne prispieva k rozvoju súkromného podnikania na Slovensku v oblasti medzinárodnej a vnútroštátnej cestnej dopravy. Obhajuje záujmy svojich členov - autodopravcov, ktorí vykonávajú medzinárodnú kamiónovú a autokarovú dopravu. ČESMAD Slovakia je členom Medzinárodnej únie cestnej dopravy (IRU) so sídlom v Ženeve a v spolupráci s ňou presadzuje legislatívne normy v Európskej hospodárskej komisii.

školenia, rezervácia trajektov, ponuka ďialničných kariet, vybavovaní víz do Ruska, Turecka, Bieloruska, Kazachstanu

ponúkame službu refundácie DPH zo zhraničia

ponuka ďiaľničných nálepok do CZ, AT

vybavujeme žiadosti vodičov