Pozvánka na pracovné raňajky

17.4.2019 -

SmarTech Solutions SK, agentúra SARIO a ISA si Vás dovoľujú pozvať na ďalšie zo sérií podujatí

ISA News

20.3.2019 -

Digitálne budovy si samé objednávajú opravárov

Pozvánka na pracovné raňajky

20.3.2019 -

Burea Veritas, agentúra SARIO a ISA si Vás dovoľujú pozvať na pracovné raňajky "Efektívny Facility Management"

Dovoz a vývoz tovaru v kocke

19.3.2019 -

Problematika colných povinností pri exporte a importe tovaru

Nový člen ISA

1.3.2019 -

Naša členská základňa sa rozrastá. Vítame nového člena: spoločnosť HESCON s.r.o.

SmarTech Solutions SK, s.r.o.

SmarTech Solutions SK, s.r.o.
1. mája 173/11
911 01 Trenčín

Telefón: + 421 904 352 451
gondar@smartech.sk

Ing. Martin GondárIng. Martin Gondár

Ing. Martin Gondár
Telefón: + 421 904 352 451

SmarTech Solutions SK, s.r.o. is a consulting company providing comprehensive services in the area of super-deduction for the costs of research and development.

Our services are customized to the needs of the customers to the maximum extent possible. We pride ourselves on the technical expertise and the ability to separate very sensitively eligible research and development activities from the ordinary innovation activities and to formalize them. We have practical experience in the application and demonstrating of tax support for research and development in the Czech Republic at the moment, when the super-deduction in Slovakia is only being introduced. We feel responsibility and at workshops we spread this experience across the industry, as well as across government institutions. All with respect to the customers so that they could apply the super-deduction clearly, efficiently and reliably.

• business, organizational and economic consultants
  • implementation of educational activities
  • mediation activities
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

Technicko-ekonomické poradenstvo za účelom uplatnenia superodpočtu nákladov na výskum a vývoj

Vzdelávacie semináre a workshopy na tému superodpočtu nákladov na výskum a vývoj

zdieľanie skúseností zo SR a ČR

VUKI a.s., SFÉRA a.s., HYCA s.r.o., Process Automation Solution s.r.o., KROS a.s., Považská cementáreň, a.s., Engul, s.r.o., VIENA INTERNATIONAL s.r.o., Kuester-automobilová technika spol. s r.o. VÝVOJ Martin a.s.., OFZ a.s., BOZPO s.r.o., Soval Digital a.s., Welding s.r.o., SOITRON s.r.o., MatTek In Vitro Life Science Laboratories s.r.o., Filter Technik Slovakia s.r.o., MARTES s.r.o.