Slovenská kooperačná burza 2020

21.10.2020 -

Prestížne matchmakingové medzinárodné podujatie

Využite zvýhodnenú cenu registrácie do 31. 8. 2020!

Manpower Group Index Trhu Práce 4Q2020

17.9.2020 -

Ako súčasná situácia mení domáci trh práce z pohľadu zamestnávania? Odpoveď (nielen) na túto otázku Vám ponúkneme na MANPOWERGROUP BUSINESS BREAKFAST, kam Vás srdečne pozývame.

ISA Business Talks

8.9.2020 -

V rámci sérií podujatí ISA Business Talks sa konalo stretnutie členov ISA s predstaviteľmi Veľvyslanectva Ruskej federácie na Slovensku.

Pozvánka na pracovné raňajky

28.7.2020 -

Kríza ako šanca na TOP motiváciu zamestnacov

Index trhu práce IIQ2020

15.6.2020 -

Výsledky prieskumu Indexu práce IIQ. 2020

IMMOFINANZ Services Slovak Republic

IMMOFINANZ Services Slovak Republic
Vajnorská 100/B

Telefón: +421 905 234 042
adrian.bodis@immofinanz.com

Adrian Bódis Tomáš KročkaAdrian Bódis

Adrian Bódis
Telefón: +421 905 234 042

IMMOFINANZ je realitná skupina zameraná na komerčný prenájom kancelárskych a obchodných priestorov, pôsobiaca na 7 kľúčových trhoch: Rakúsko, Nemecko, Poľsko, Česká republika, Slovensko, Maďarsko a Rumunsko. Hlavným predmetom činnosti je prevádzkovanie a rozvoj nehnuteľností, pričom značky STOP SHOP (retail parky), VIVO! (nákupné centrá) a myhive (kancelárie) sú synonymom vysokej kvality a úrovne služieb. Portfólie nenuteľností má hodnotu 5,1 miliardy EUR a predstavuje viac ako 210 nehnuteľností. Skupina IMMOFINANZ je kótovaná na burzách vo Viedni (hlavný index ATX) a vo Varšave.

Našou hlavnou činnosťou je správa a rozvoj maloobchodných a kancelárskych nehnuteľností
vo vybraných krajinách západnej a východnej Európy. V oblasti kancelárií sa naša medzinárodná značka
myhive sústreďuje na hlavné mestá hlavných krajín a hlavné kancelárie v Nemecku. Portfólio kancelárií
je zodpovedné za cca. 64% z celkovej hodnoty portfólia. Naše aktivity v oblasti maloobchodu sú založené
na značke STOP SHOP pre obchodné parky a VIVO! pre nákupné centrá, ktoré sú určené predovšetkým
pre sekundárne a terciárne mestá. Maloobchodné portfólio je zodpovedné za približne 34% celkovej
hodnoty portfólia. Okrem profesionálneho riadenia týchto nehnuteľností sa zameriavame na rast tvorby
hodnoty prostredníctvom vlastných rozvojových projektov a akvizícií - vždy s cieľom posilniť naše trvalé
investície a udržateľný cash flow.

Dentsu Aegis NETwork Slovakia, s.r.o.

Concentris s.r.o.

DM