Slovenská kooperačná burza

25.5.2021 -

26. 5.2021 Vás pozývame  na podujatie Slovenská kooperačná burza 2021 ONLINE využite možnosť panelových diskusií,  online rokovaní, workshopu na tému Brexit či individuálnych konzultácií

Vítame nového člena

1.4.2021 -

Rozširujeme naše rady - do ISA rodiny vítame nového člena STAT-KON s.r.o. Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu! Váš ISA Team!

Pozvánka na webinár

25.3.2021 -

Pozývame Vás na webinár, ktorý Vám pomôže pochopiť ako zvládnuť kultúrne rozdiely pri obchodnom rokovaní a spolupráci v multikultúrnom tíme

ManpowerGroup Employment Outlook Survey 2Q 2021

9.3.2021 -

Predpoveď vývoja slovenského náborového prostredia v nasledujúcich 3 mesiacoch

Pozvánka na webinár

18.2.2021 -

Pozývame Vás na odborný seminár, ktorý  Vám pomôže pochopiť Brexit a  dopad na Váš dodávateľský reťazec. K téme sa vyjadria odborníci z oblastí colného a daňového poradenstva.

Deloitte Tax s.r.o.

Deloitte Tax s.r.o.
Digital Park II, Einsteinova 23
Bratislava 851 01

PhDr. Ľubica Dumitrescu
Marek Bogusław Metrycki

CEO

Email: mrybar@deloitteCE.com

Deloitte na Slovensku je jednou z popredných spoločností poskytujúcich odborné služby v oblasti auditu, daňového a právneho poradenstva, podnikového a transakčného poradenstva a riadenia rizík prostredníctvom viac ako 350 špecializovaných odborníkov. Viac informácií sa uvádza na adrese www.deloitte.com/sk

Vďaka globálne prepojenej sieti členských firiem vo viac ako 150 krajinách a teritóriách sveta prináša Deloitte svojim klientom odbornosť svetovej triedy a vysokú kvalitu služieb, a poskytuje im poznatky, ktoré potrebujú pri riešení tých najzložitejších podnikateľských výziev. Približne 312 000 odborníkov spoločnosti Deloitte sa usiluje konať tak, aby vytvárali hodnoty, na ktorých záleží.

• Audit a uisťovacie služby
  • Daňové poradenstvo
  • Právne poradenstvo
  • Consulting
  • Riadenie rizík
  • Transakčné poradenstvo

• Brose Prievidza, spol. s.r.o.
  • Minebea Slovakia s.r.o.
  • Yanfeng Slovakia Automotive Interior System s. r. o.
  • Franke Slovakia s.r.o.
  • ESET, spol. s.r.o.