Slovenská kooperačná burza

25.5.2021 -

26. 5.2021 Vás pozývame  na podujatie Slovenská kooperačná burza 2021 ONLINE využite možnosť panelových diskusií,  online rokovaní, workshopu na tému Brexit či individuálnych konzultácií

Vítame nového člena

1.4.2021 -

Rozširujeme naše rady - do ISA rodiny vítame nového člena STAT-KON s.r.o. Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu! Váš ISA Team!

Pozvánka na webinár

25.3.2021 -

Pozývame Vás na webinár, ktorý Vám pomôže pochopiť ako zvládnuť kultúrne rozdiely pri obchodnom rokovaní a spolupráci v multikultúrnom tíme

ManpowerGroup Employment Outlook Survey 2Q 2021

9.3.2021 -

Predpoveď vývoja slovenského náborového prostredia v nasledujúcich 3 mesiacoch

Pozvánka na webinár

18.2.2021 -

Pozývame Vás na odborný seminár, ktorý  Vám pomôže pochopiť Brexit a  dopad na Váš dodávateľský reťazec. K téme sa vyjadria odborníci z oblastí colného a daňového poradenstva.

Business Lease Slovakia, s.r.o.

Business Lease Slovakia, s.r.o.
Mlynské Nivy 10
Twin City Tower

Telefón: +421 2 5810 3810
info@businesslease.sk

CEO
Ing. Lucia Čišková, MBA

Ing. Lucia Čišková, Petra Volčková
Telefón: +421 2 5810 3810, +421 904 892 646

Business Lease Slovakia je súčasťou Business Lease Group. Spoločnosť Business Lease Slovakia sídli v Bratislave a má pobočku v Košiciach. Ďalšie pobočky v rámci skupiny sú v Českej republike, v Poľsku, Maďarsku a Rumunsku. Business Lease Group je divíziou AutoBinck Group www.autobinck.com.

Na Slovensku bola spoločnosť Business Lease založená v roku 1998 v Bratislave. Podporujeme myšlienky spoločenskej zodpovednosti, mobility, inovácií, cirkulárnej ekonomiky a veľmi nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov, zamestnancov aj našich dodávateľov. Dávame si záležať na budovaní zdravej firemnej kultúry a hodnotách. Okrem veľkých medzinárodných zákazníkov poskytujeme služby aj pre menšie a stredne veľké spoločnosti s balíkmi služien šitých na mieru.

Komplexné riešenie mobility:

Služby pre firmy:

• Operatívny lízing
  • Správa vozového parku - fleet management
  • Krátkodobý prenájom
  • Operatívny lízing pre zamestnancov
  • Iné doplnkové služby - car sharing, palivové karty, čistenie áut, poistenie, monitoring
  • Služby pre fyzické osoby:
  • Predaj jazdených áut
  • Operatívny lízing pre fyzické osoby

Slovnaft, Západoslovenská energetika, US Steel, St. Nicolaus, D4R7 Construction, Allianz, Engie, Slovenské elektrárne, J&T, Penta, Sanofi-Aventis, Soitron, Samsung, Lear, Actemium, Continental, Autocont, Zentiva, Datalan, Softip, Lenovo, Kávomaty, arriva, Embraco, TNT, Whirpool, Jungheinrich, Xella, Printec, Kofola, OBI, Pernod-Ricard, HB Reavis, Up Slovensko, Edenred