Slovenská kooperačná burza 2020

21.10.2020 -

Prestížne matchmakingové medzinárodné podujatie

Využite zvýhodnenú cenu registrácie do 31. 8. 2020!

Pozvánka na pracovné raňajky

28.7.2020 -

Kríza ako šanca na TOP motiváciu zamestnacov

Index trhu práce IIQ2020

15.6.2020 -

Výsledky prieskumu Indexu práce IIQ. 2020

Nový člen ISA

1.6.2020 -

Vítame medzi nami nového člena Business Lease Slovakia s.r.o.

Pozvánka na web seminár 28.apríl

14.4.2020 -

Dopady pandémie COVID-19 na plnenie colných povinností pri dovoze a vývoze tovaru

Business Lease Slovakia, s.r.o.

Business Lease Slovakia, s.r.o.
Mlynské Nivy 10
Twin City Tower

Telefón: +421 2 5810 3810
info@businesslease.sk

Ing. Lucia Čišková, MBA

Ing. Lucia Čišková, Petra Volčková
Telefón: +421 2 5810 3810, +421 904 892 646

Business Lease Slovakia je súčasťou Business Lease Group. Spoločnosť Business Lease Slovakia sídli v Bratislave a má pobočku v Košiciach. Ďalšie pobočky v rámci skupiny sú v Českej republike, v Poľsku, Maďarsku a Rumunsku. Business Lease Group je divíziou AutoBinck Group www.autobinck.com.

Na Slovensku bola spoločnosť Business Lease založená v roku 1998 v Bratislave. Podporujeme myšlienky spoločenskej zodpovednosti, mobility, inovácií, cirkulárnej ekonomiky a veľmi nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov, zamestnancov aj našich dodávateľov. Dávame si záležať na budovaní zdravej firemnej kultúry a hodnotách. Okrem veľkých medzinárodných zákazníkov poskytujeme služby aj pre menšie a stredne veľké spoločnosti s balíkmi služien šitých na mieru.

Komplexné riešenie mobility:

Služby pre firmy:

• Operatívny lízing
  • Správa vozového parku - fleet management
  • Krátkodobý prenájom
  • Operatívny lízing pre zamestnancov
  • Iné doplnkové služby - car sharing, palivové karty, čistenie áut, poistenie, monitoring
  • Služby pre fyzické osoby:
  • Predaj jazdených áut
  • Operatívny lízing pre fyzické osoby

Slovnaft, Západoslovenská energetika, US Steel, St. Nicolaus, D4R7 Construction, Allianz, Engie, Slovenské elektrárne, J&T, Penta, Sanofi-Aventis, Soitron, Samsung, Lear, Actemium, Continental, Autocont, Zentiva, Datalan, Softip, Lenovo, Kávomaty, arriva, Embraco, TNT, Whirpool, Jungheinrich, Xella, Printec, Kofola, OBI, Pernod-Ricard, HB Reavis, Up Slovensko, Edenred