Pozvánka na webinár

18.2.2021 -

Pozývame Vás na odborný seminár, ktorý  Vám pomôže pochopiť Brexit a  dopad na Váš dodávateľský reťazec. K téme sa vyjadria odborníci z oblastí colného a daňového poradenstva.

Pozvánka na webinár

17.2.2021 -

Na začiatku roka 2021 nastali mnohé zmeny v práci mzdárov a personalistov. Pripravili sme pre Vás na túto tému free webinár s uznávanými odborníkmi

Newsletter Brexit

4.1.2021 -

Nové informácie na vysoko aktuálnu téma Brexitu a nečakané uzatvorenie dohody o spolupráci medzi EÚ a Spojeným kráľovstvom prináša AK Prosman&Pavlovič

1.1.2021 -

S novým rokom vítame nových členov: Dynamik Holding, a.s., SWAN, a.s. a Asseco Solutions a.s.

Merry Christmas and all the best in the New Year

16.12.2020 -

Ďakujeme Vám

za spoluprácu v uplynulom roku  a do nového roku Vám želáme veľa šťastia, zdravia, osobných a pracovných úspechov!

Asseco Solutions, a.s.

Asseco Solutions, a.s.
GBC IV.,
Galvaniho 17/B

Telefón: 02/20677111
info@assecosol.com

Ing. Edita Angyalová

CEO
Ing. Edita Angyalová

Bibiana Timková
Telefón: +421914362109
Email: Bibiana.Timkova@assecosol.com

Asseco Solutions, a. s., jeden z najvýznamnejších producentov informačných systémov na európskom trhu pôsobí v siedmych krajinách.

Naše softvérové riešenia denne pomáhajú veľkým i malým podnikom. Sme lídrom nielen vo vývoji firemných informačných systémov, ale aj v ich inováciách.

Neustále vedieme dialóg s našimi partnermi, a tak máme vynikajúci prehľad o súčasných trendoch i o potrebách informačných technológií v jednotlivých odvetviach na trhu.

Naše produktové portfólio zahŕňa vývoj a implementáciu informačných systémov pre organizácie všetkých veľkostí v najrôznejších oblastiach ich pôsobenia ako sú výroba, obchod či služby, ďalej verejná správa, ubytovacie a stravovacie zariadenia. Všetky produkty sú doplnené širokou ponukou služieb a partnerských programov.

Asseco Solutions je súčasťou Asseco GROUP, ktorá pôsobí vo viac ako 50 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 24 000 ľudí. Portfólio klientov tvoria silné nadnárodné bankové a finančné spoločnosti, inštitúcie verejnej správy, medzinárodné korporácie, ale tiež množstvo malých a stredne veľkých firiem.

• poradenské služby v oblasti elektronických zariadení na spracovanie dát
  • poskytovanie softwaru - predaj hotových programov na základe zmluvy s autormi
  • obchodná činnosť - sprostredkovanie, nákup a predaj tovaru
  • činnosť účtovných poradcov
  • vedenie účtovníctva
  • činnosť ekonomických a organizačných poradcov
  • automatizované spracovanie dát
  • prenájom a leasing výpočtovej techniky
  • leasing a prenájom hotových programov /software/ na základe zmluvy s autorom
  • organizovanie kurzov, školení a seminárov
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • počítačové služby
  • služby súvisicace s počítačovým spracovaním údajov
  • výskum a výovj v oblasti a prírodných vied
  • reklamné a marketingové služby
  • montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadení

Naše softvérové riešenia denne pomáhajú
veľkým i malým podnikom. Sme lídrom nielen
vo vývoji firemných informačných systémov,
ale aj v ich inováciách, ktoré pomáhajú lepšie
riadiť tisícky spoločností na Slovensku aj
v zahraničí.

KONCOVÝCH
POUŽÍVATEĽOV
FIREMNÝCH
ZÁKAZNÍKOV
TALENTOVANÝCH
ĽUDÍ

Spoločnosti pôsobiace v týchto oblastiach - obchod, verejná správa, gastro, hotelierstvo, výroba, služby.