Slovenská kooperačná burza 2020

21.10.2020 -

Prestížne matchmakingové medzinárodné podujatie. Online registrácia je otvorená do 4. októbra!

Pozvánka na webinár

20.10.2020 -

Brexit a colné povinnosti. Čo nastane od 1. januára 2021? Zvládnuté colné procedúry ako konkurenčná výhoda exportérov

ManpowerGroup Index trhu práce Q4 2020

17.9.2020 -

Z prieskumu ManpowerGroup Index trhu práce vyplýva, že slovenskí zamestnávatelia očakávajú na nasledujúci štvrťrok útlm náborových aktivít.

ISA Business Talks

8.9.2020 -

V rámci sérií podujatí ISA Business Talks sa konalo stretnutie členov ISA s predstaviteľmi Veľvyslanectva Ruskej federácie na Slovensku.

Pozvánka na pracovné raňajky

28.7.2020 -

Kríza ako šanca na TOP motiváciu zamestnacov

RUBY Project Management SK s.r.o.

RUBY Project Management SK s.r.o.
Aircraft Office Centre
Ivánska cesta 30/B
Slovak republic

Telefón: +420 221 775 222
Fax: michal.kral@ruby-pm.com

Roman Zámečník

Michal Král
Telefón: +420 221 775 222
Fax: michal.kral@ruby-pm.com

Kdo jsme

RUBY Project Management je konzultační, stavebně-manažerská a projekční společnost s působností v České republice a na Slovensku.

Jsme společností postavenou na výjimečných lidech a našem společném závazku profesionálního přístupu ke službám, které poskytujeme.

Naše historie

Společnost byla založena v roce 2010 jako součást mezinárodní skupiny PM Group. Po úspěšném dokončení odkupu firemních aktivit v České republice a na Slovensku vedením společnosti na konci roku 2019, pokračujeme pod značkou RUBY Project Management v práci na špičkových projektech pro významné mezinárodní i regionální klienty ve všech sektorech stavebního trhu.

​Společnost se orientuje na všechny sektory výstavby:

• administrativní a multifunkční centra, obchodně-zábavní centra, rezidenční projekty a hotely
  • logistické projekty
  • vzdělání, zdravotnictví, věda a výzkum, ekologie
  • průmysl
  • energetika, infrastruktura

-          Architektonická a projekční činnost

-          Řízení projektů a výstavby (Project Management, Construction Management, Technický dozor investora)

-          Technické poradenství (Procurement, Cost Management, Technical Feasibility Study, Technical Due Diligence, Bank monitoring, LEED / BREEAM /   WELL certifikace, atd)

-          Kontrola kvality

-          Poradenství v oblasti realit

Poradenství v oblasti životního prostředí