Slovenská kooperačná burza, Bratislava

24.10.2019 -

Najväčšie a najprestížnejšie medzinárodné podujatie Slovenskej agentúry pre rozvoj investícií a obchodu už 13 rokov spája slovenských a zahraničných podnikateľov

Venture Capital & Private Equity Conference, Praha

16.10.2019 -

Venture capital a Private equity konferencie-Super Early Birds

Slovensko-nemecké hospodárske fórum

10.10.2019 -

Pozývame Vás na podujatie informujúce o potenciáloch oboch trhov, ktoré odprezentuje už existujúce úspešné obchodné vzťahy a predstaví nové možnosti

Regionálny seminár Nitra

25.9.2019 -

Dovoľujeme si Vás pozvať do Nitry na ďalšie  podujatie zo série seminárov

Nový člen ISA

1.8.2019 -

Naša členská základňa sa opäť rozrástla o nového člena, vítame medzi nami spoločnosť Slovakia Invest. http://slovakiainvest.sk/

ADECCO Slovakia, s.r.o.

ADECCO Slovakia, s.r.o.
Digital Park III
Einsteinova 19, blok F,

ivana.vacokova@adecco.com

Ivana Vačoková
Telefón: +421 910 832 353

The Adecco Group is the world’s leading provider of HR solutions. With more than 31,000 FTE employees and around 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. Adecco offers a wide variety of services, connecting more then 650,000assiciates. The services Adecco offers fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, career transition and talent development, as well as outsourcing and consulting. The Adecco Group is based in Zurich-Glattbrugg, Switzerland and is a Fortune Global 500 company listed on the Six Swiss Exchange.

Permanet Placement

•Try & Hire