Aktuality o možnosti získania grantu v SR

7.9.2021 -

Aktuality o čerpaní verejných peňazí na Slovensku

ADECCO Slovakia, s.r.o.

ADECCO Slovakia, s.r.o.
Digital Park III
Einsteinova 19, blok F,

ivana.vacokova@adecco.com

Ivana Vačoková
Telefón: +421 910 832 353

The Adecco Group is the world’s leading provider of HR solutions. With more than 31,000 FTE employees and around 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. Adecco offers a wide variety of services, connecting more then 650,000assiciates. The services Adecco offers fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, career transition and talent development, as well as outsourcing and consulting. The Adecco Group is based in Zurich-Glattbrugg, Switzerland and is a Fortune Global 500 company listed on the Six Swiss Exchange.

Permanet Placement

•Try & Hire