Pozvánka na pracovné raňajky

13.2.2020 -

V spolupráci s Taylor&Wessing Vás srdečne pozývame na business breakfast k téme "Novinky v pracovnom práve pre rok 2020"

Anketa na tému vzdelávanie zamestnancov

20.1.2020 -

V spolupráci s Hospodárskymi novinami ponúkame možnosť členom ISA zapojiť sa do biznis ankety na tému Vzdelávanie zamestnancov. Pokiaľ máte záujem o publicitu vašich inovatívnych projektov alebo dobrej praxe vo vzdelávaní zamestnancov, napíšte obratom do našej PR agentúry na adresu caranek@seesame.com.

Index trhu práce IQ2020

14.1.2020 -

Prieskum ManpowerGroup Index trhu práce štvrťročne sleduje zámery zamestnávateľov znížiť alebo zvýšiť počet zamestnancov počas nasledujúceho štvrťroku.

Noví členovia ISA

3.1.2020 -

Naša členská základňa sa novým rokom rozrástla. Vítame medzi nami spoločnosť: CTP Invest SK, GoodCall Slovakia, IDO Hutný projekt a Takenaka Europe Gmbh.

Pozvánka na seminár

13.11.2019 -

Radi by ste spoznali správnu prax v zamestnávaní cudzincov alebo možnosti ochrany zamestnávateľa pred nezákonným štrajkom? Pozývame vás na pracovné raňajky k týmto témam 13. 11. 2019 do Trenčína

Ernst & Young, s.r.o.

Ernst & Young, s.r.o.
Žižkova 9
Slovak Republic

Telefón: +421 2 3333 9111
zuzana.marhefkova@sk.ey.com

Matej Bošňák

Zuzana Mrhefková
Telefón: +421 2 3333 9547

Ernst & Young is a global leader in Assurance, Tax, Transactions and Advisory services. We aim to have a positive impact on businesses and markets, as well as on society as a whole. Ernst & Young was one of the first professional service firms in Central and Eastern Europe, providing professional services in Slovakia since 1991. In the Slovak Republic provides advisory services to more than 150 prominent Slovak and international companies. Currently has the company more than 200 employees working in our offices in Bratislava and Kosice.

• Audit
  • Tax consulting
  • Corporate advisory
  • Transaction advisory

• Národná Banka Slovenska
  • Všeobecná úverová banka, a.s.
  • Slovenská sporiteľňa, a.s.
  • Československá obchodná banka, a.s.
  • Adidas Slovakia, s.r.o.
  • IBM Slovensko, spol. S.r.o.