Slovenská kooperačná burza

25.5.2021 -

26. 5.2021 Vás pozývame  na podujatie Slovenská kooperačná burza 2021 ONLINE využite možnosť panelových diskusií,  online rokovaní, workshopu na tému Brexit či individuálnych konzultácií

Vítame nového člena

1.4.2021 -

Rozširujeme naše rady - do ISA rodiny vítame nového člena STAT-KON s.r.o. Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu! Váš ISA Team!

Pozvánka na webinár

25.3.2021 -

Pozývame Vás na webinár, ktorý Vám pomôže pochopiť ako zvládnuť kultúrne rozdiely pri obchodnom rokovaní a spolupráci v multikultúrnom tíme

ManpowerGroup Employment Outlook Survey 2Q 2021

9.3.2021 -

Predpoveď vývoja slovenského náborového prostredia v nasledujúcich 3 mesiacoch

Pozvánka na webinár

18.2.2021 -

Pozývame Vás na odborný seminár, ktorý  Vám pomôže pochopiť Brexit a  dopad na Váš dodávateľský reťazec. K téme sa vyjadria odborníci z oblastí colného a daňového poradenstva.

Ernst & Young, s.r.o.

Ernst & Young, s.r.o.
Žižkova 9
Slovak Republic

Telefón: +421 2 3333 9111
iveta.rosenbergova@sk.ey.com

CEO
Marián Bíž

Katarína Sekulová
Telefón: +421 2 3333 9547
Email: katarina.sekulova@sk.ey.com

Ernst & Young is a global leader in Assurance, Tax, Transactions and Advisory services. We aim to have a positive impact on businesses and markets, as well as on society as a whole. Ernst & Young was one of the first professional service firms in Central and Eastern Europe, providing professional services in Slovakia since 1991. In the Slovak Republic provides advisory services to more than 150 prominent Slovak and international companies. Currently has the company more than 200 employees working in our offices in Bratislava and Kosice.

• Audit
  • Tax consulting
  • Corporate advisory
  • Transaction advisory

• Národná Banka Slovenska
  • Všeobecná úverová banka, a.s.
  • Slovenská sporiteľňa, a.s.
  • Československá obchodná banka, a.s.
  • Adidas Slovakia, s.r.o.
  • IBM Slovensko, spol. S.r.o.