Slovenská kooperačná burza, Bratislava

24.10.2019 -

Najväčšie a najprestížnejšie medzinárodné podujatie Slovenskej agentúry pre rozvoj investícií a obchodu už 13 rokov spája slovenských a zahraničných podnikateľov

Venture Capital & Private Equity Conference, Praha

16.10.2019 -

Venture capital a Private equity konferencie-Super Early Birds

Slovensko-nemecké hospodárske fórum

10.10.2019 -

Pozývame Vás na podujatie informujúce o potenciáloch oboch trhov, ktoré odprezentuje už existujúce úspešné obchodné vzťahy a predstaví nové možnosti

Regionálny seminár Nitra

25.9.2019 -

Dovoľujeme si Vás pozvať do Nitry na ďalšie  podujatie zo série seminárov

Nový člen ISA

1.8.2019 -

Naša členská základňa sa opäť rozrástla o nového člena, vítame medzi nami spoločnosť Slovakia Invest. http://slovakiainvest.sk/

Ernst & Young, s.r.o.

Ernst & Young, s.r.o.
Žižkova 9
Slovak Republic

Telefón: +421 2 3333 9111
zuzana.marhefkova@sk.ey.com

Matej Bošňák

Zuzana Mrhefková
Telefón: +421 2 3333 9547

Ernst & Young is a global leader in Assurance, Tax, Transactions and Advisory services. We aim to have a positive impact on businesses and markets, as well as on society as a whole. Ernst & Young was one of the first professional service firms in Central and Eastern Europe, providing professional services in Slovakia since 1991. In the Slovak Republic provides advisory services to more than 150 prominent Slovak and international companies. Currently has the company more than 200 employees working in our offices in Bratislava and Kosice.

• Audit
  • Tax consulting
  • Corporate advisory
  • Transaction advisory

• Národná Banka Slovenska
  • Všeobecná úverová banka, a.s.
  • Slovenská sporiteľňa, a.s.
  • Československá obchodná banka, a.s.
  • Adidas Slovakia, s.r.o.
  • IBM Slovensko, spol. S.r.o.