Slovenská kooperačná burza 2020

21.10.2020 -

Prestížne matchmakingové medzinárodné podujatie. Online registrácia je otvorená do 4. októbra!

Pozvánka na webinár

20.10.2020 -

Brexit a colné povinnosti. Čo nastane od 1. januára 2021? Zvládnuté colné procedúry ako konkurenčná výhoda exportérov

ManpowerGroup Index trhu práce Q4 2020

17.9.2020 -

Z prieskumu ManpowerGroup Index trhu práce vyplýva, že slovenskí zamestnávatelia očakávajú na nasledujúci štvrťrok útlm náborových aktivít.

ISA Business Talks

8.9.2020 -

V rámci sérií podujatí ISA Business Talks sa konalo stretnutie členov ISA s predstaviteľmi Veľvyslanectva Ruskej federácie na Slovensku.

Pozvánka na pracovné raňajky

28.7.2020 -

Kríza ako šanca na TOP motiváciu zamestnacov

Pozvánka na webinár

20.10.2020

Od januára budúceho roka skomplikuje Brexit obchod s Veľkou Britániou. Vývozcovia aj dovozcovia budú

potrebovať colné vyhlásenie, zmení sa povinná certifikácia tovarov a vrátiť sa môžu clá a kvóty.

S obnovením britsko-únijných hraníc možno očakávať aj kolóny na prechodoch, ktoré predĺžia a predražia

doručovanie zásielok.

Ako zvládnuť prípravu na brexit sa dozviete počas webinára 20. októbra od 10:00 do 11:00 hod.

Témy:

- vystúpenie Spojeného kráľovstva z EÚ - doterajší vývoj, aktuálny stav

- colnoprávne dopady Brexitu na obchodovanie

- odporúčané kroky pred Brexitom pre obchodníkov obchodujúcich so Spojeným kráľovstvom

prihlásenie: forrova@isa-association.sk