Slovenská kooperačná burza

25.5.2021 -

26. 5.2021 Vás pozývame  na podujatie Slovenská kooperačná burza 2021 ONLINE využite možnosť panelových diskusií,  online rokovaní, workshopu na tému Brexit či individuálnych konzultácií

18.5.2021 -

Pozývame Vás na webinár, ktorý Vám ukáže možnosť poskytnutia zamestnaneckého benefitu - "Auto ako benefit"

Vítame medzi nami

1.5.2021 -

Predstavujeme Vám našeho nového člena - Colliers International - lídra v oblasti realitných služieb a správy investícií

Vítame nového člena

1.4.2021 -

Rozširujeme naše rady - do ISA rodiny vítame nového člena STAT-KON s.r.o. Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu! Váš ISA Team!

25.3.2021 -

Pozývame Vás na webinár, ktorý Vám pomôže pochopiť ako zvládnuť kultúrne rozdiely pri obchodnom rokovaní a spolupráci v multikultúrnom tíme

4.12.2020

Srdečne Vás pozývame na online seminár, ktorý pripravujeme  4. decembra. Zástupcovia advokátskej kancelárie Prosman&Pavlovič’ Vás prevedú krokmi, ktoré by mali firmy urobiť v rámci prípravy na nový obchodný režim so Spojeným kráľovstvom od 1. januára 2021.

Dátum konania: 4. decembra od 9:30 do 11:00 hod.

Webinár je zadarmo

Po prihlásení na forrova@isa-association.sk Vám bude zaslaný link.