Slovenská kooperačná burza

25.5.2021 -

26. 5.2021 Vás pozývame  na podujatie Slovenská kooperačná burza 2021 ONLINE využite možnosť panelových diskusií,  online rokovaní, workshopu na tému Brexit či individuálnych konzultácií

Vítame nového člena

1.4.2021 -

Rozširujeme naše rady - do ISA rodiny vítame nového člena STAT-KON s.r.o. Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu! Váš ISA Team!

25.3.2021 -

Pozývame Vás na webinár, ktorý Vám pomôže pochopiť ako zvládnuť kultúrne rozdiely pri obchodnom rokovaní a spolupráci v multikultúrnom tíme

ManpowerGroup Employment Outlook Survey 2Q 2021

9.3.2021 -

Predpoveď vývoja slovenského náborového prostredia v nasledujúcich 3 mesiacoch

18.2.2021 -

Pozývame Vás na odborný seminár, ktorý  Vám pomôže pochopiť Brexit a  dopad na Váš dodávateľský reťazec. K téme sa vyjadria odborníci z oblastí colného a daňového poradenstva.

25.3.2021

Prečo vznikajú nedorozumenia pri spolupráci a obchodnom rokovaní Slovákov s inými kultúrami?

1. Ktoré kultúrne rozdiely ovplyvňujú profesionálnu medzikultúrnu spoluprácu a ako sa pripraviť na ich zvládnutie?
  2. Ako sa slovenská obchodná kultúra a medzikultúrny manažment líši od iných kultúr?
  3. Prečo vznikajú kultúrne nedorozumenia pri písomnej komunikácii a osobnom stretnutí?
  4. Ako predchádzať kultúrnym nedorozumeniam pri obchodných stretnutiach a spolupráci?
  5. Ako by sa mali Slováci pripravovať na obchodnú a projektovú spoluprácu s inými kultúrami?

Na tieto a pdobné otázky Vám počas webinárom zodpovie p. Dr. Eva Gaborik, M.A., PhD., ACC, dlhoročný konzultant a tréner, ktorý vedie workshopy zamerané na pochopenie medzikultúrnych pracovných rozdielov, prekonávanie komunikačných bariér a riešenie kultúrnych konfliktov pri obchodných rokovaniach. V Európe, USA a Ázií spolupracuje s firmami z rôzych priemyselných odvetví, ktoré majú multikultúrne projektové tímy a zákazníkov z rôznych kultúr. Medzi jej klientov patria Jaguar Land Rover, Mercedes-Benz, Pfizer, Covestro, Continental Automotive Systems a mnohé ďalšie.

V roku 2016 a 2018 získala „Great Award“ v New Yorku ako ocenenie od klientov za inovatívny prístup a stratégie, ktoré firmám pomáhajú nastaviť efektívnu medzikultúrnu spoluprácu a rešpektovanie kultúrnych osobitostí ich zamestnancov a zákazníkov. Viac informácií na www.evagaborikova.eu.

Dátum konania: 25.. marec so začiatkom o 10 hod.

Free webinár je v slovenskom jazyku

Prihlásenie: forrova@isa-association.sk do 22. marca