Aktuality

Pozvánka na Business Breakfast

21.3.2018 -

Pracovné raňajky zamerané na tému "BIM a aké sú jeho prínosy pre verejný aj súkromný sektor" sa bude konať 21. marca od 8.30 v priestoroch GFI a.s., Brnianska 49, Bratislava

Business Breakfast

13.3.2018 -

Business breakfast  zameraný na problematiku ochrany osobných údajov sa bude konať 13.marca od 9 hod. Trnavská cesta 100, Bratislava

 

 

 

 

Manpower Index Trhu Práce 1Q2018

6.2.2018 -

Výsledky prieskumu na IQ2018 - analýza náborové prevízie/plány zamestnávateľov

Taliansko-Slovenské B2B stretnutie

14.12.2017 -

ISA v spolupráci  so SARIOm, Italianskonsulting a Mazars pozýva slov. firmy na seminár 'Slovakia-Italy: Investment and Trade Opportunities', zameraný na podporu obchodných vzťahov medzi slov. a tal.firmami.

Seminár o podnikateľskom prostredí v Nitre

V utorok 15.11.2011, Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) organizovala prvý zo série seminárov o novinkách v legislatívnej a podnikateľskej oblasti pre etablovaných investorov Nitrianskeho kraja.

Na podujatí vystúpil pán Róbert Šimončič, generálny riaditeľ agentúry SARIO a predstavil celkovú víziu agentúry z hľadiska ďalšieho rozvoja investícií. Nové služby pre etablovaných investorov predstavil Marek Jakubis, vedúci nového odboru Corporate Development. Ďalej odzneli príspevky od členov združenie ISA, od Radky Slávikovej (Futej &Partners) o novinkách v zákonníku práce a Lenky Bartoňovej (PricewaterhouseCoopers) z oblasti investičných stimulov. Lenka Demovičová (ISA) predstavila samotné novovzniknuté Združenie pre rozvoj investícií ISA.

Seminár s predstaviteľmi spoločností vytvoril vynikajúci priestor na stretnutie a vzájomnú diskusiu. Agentúra SARIO bude aj naďalej pokračovať v organizovaní podobných eventoch v slovenských krajských mestách.