VC & PE konferencia

Venture Capital a Private Equity, Praha

Slovenská kooperačná burza Bratislava 2017

19.9.2017 -

Slovenská kooperačná burza Bratislava 2017 je najväčším a najprestížnejším stretnutím slovenských a zahraničných podnikateľov na Slovensku zameraným na bilaterálne rozhovory.

Nové pravidlá ochrany osobných údajov

12.9.2017 -

PR Servis

CZECH REPUBLIC BUSINESS EXPO 2017

12.9.2017 -

Veľtrh organizovaný v spolupráci s MZV ČR, MPO ČR a zahraničnými zastupiteľskými úradmi v ČR

China Brand Show 2017 13.-19. Septembra

11.9.2017 -

7. ročník veľtrhu China Brand Show vo Varšave. Záujemcovia sa môžu registrovať prostredníctvom elektronické přihlášky.

Viac informácii o výstave nájdete na stránke China-expo.pl

RACE with ISA

18.septembra 2014 sa konalo neformálne stretnutie členov ISA „RACE with ISA" v motokárovej hale MAX60, ktoré bolo spojené so závodom zúčastnených členov.

Hosťom večera bol Richard Gonda, mladý nádejný automobilový pretekár, víťaz  EUROPEAN F3 OPEN CUP CHAMPION 2013. Zúčastnení členovia mali možnosť sa s nim porozprávať, Richard nám taktiež ukázal svoje schopnosti na trati.

Ďakujeme za Vašu účasť, pozitívny feedback a tešíme sa na stretnutie na ďalších neformálnych podujatiach.

Hlavným partnerom podujatia bola ČSOB, a.s.

Poradie víťazov:

1.miesto: Martin Táby, Čarnogurský ULC s.r.o.

2.miesto: Tomáš Michálik, ISA

3.miesto: Michal Batis, Grafton Recruitment Slovakia