Pozvánka na Business Breakfast

21.3.2018 -

Pracovné raňajky zamerané na tému "BIM a aké sú jeho prínosy pre verejný aj súkromný sektor" sa bude konať 21. marca od 8.30 v priestoroch GFI a.s., Brnianska 49, Bratislava

Business Breakfast

13.3.2018 -

Business breakfast  zameraný na problematiku ochrany osobných údajov sa bude konať 13.marca od 9 hod. Trnavská cesta 100, Bratislava

Manpower Index Trhu Práce 1Q2018

6.2.2018 -

Výsledky prieskumu na IQ2018 - analýza náborové prevízie/plány zamestnávateľov

Taliansko-Slovenské B2B stretnutie

14.12.2017 -

ISA v spolupráci  so SARIOm, Italianskonsulting a Mazars pozýva slov. firmy na seminár 'Slovakia-Italy: Investment and Trade Opportunities', zameraný na podporu obchodných vzťahov medzi slov. a tal.firmami.

RACE with ISA

18.septembra 2014 sa konalo neformálne stretnutie členov ISA „RACE with ISA" v motokárovej hale MAX60, ktoré bolo spojené so závodom zúčastnených členov.

Hosťom večera bol Richard Gonda, mladý nádejný automobilový pretekár, víťaz  EUROPEAN F3 OPEN CUP CHAMPION 2013. Zúčastnení členovia mali možnosť sa s nim porozprávať, Richard nám taktiež ukázal svoje schopnosti na trati.

Ďakujeme za Vašu účasť, pozitívny feedback a tešíme sa na stretnutie na ďalších neformálnych podujatiach.

Hlavným partnerom podujatia bola ČSOB, a.s.

Poradie víťazov:

1.miesto: Martin Táby, Čarnogurský ULC s.r.o.

2.miesto: Tomáš Michálik, ISA

3.miesto: Michal Batis, Grafton Recruitment Slovakia