Taliansko-Slovenské B2B stretnutie

14.12.2017 -

ISA v spolupráci  so SARIOm, Italianskonsulting a Mazars pozýva slov. firmy na seminár 'Slovakia-Italy: Investment and Trade Opportunities', zameraný na podporu obchodných vzťahov medzi slov. a tal.firmami.

VC & PE konferencia

6.12.2017 -

Venture Capital a Private Equity, Praha

Slovenská kooperačná burza Košice 2017

30.10.2017 -

SARIO vás pozýva na kooperačné podujatie v rámci série SARIO Business Link - Slovenská kooperačná burza Košice 2017, ktoré sa bude konať dňa 30. októbra 2017 v Košiciach.

Regionálne semináre

24.10.2017 -

Úspešná séria regionálnych seminárov pokračuje  II. kolom v Banskej Bystrici, Trenčíne a Nitre

Podnikateľská misia indických spoločností na Slovensku

12.10.2017 -

SARIO  v spolupráci s Indickým veľvyslanectvom v SR a Indickou obchodnou a kultúrnou komorou organizuje  podnikateľskú misiu indických spoločností na Slovensku.

RACE with ISA

18.septembra 2014 sa konalo neformálne stretnutie členov ISA „RACE with ISA" v motokárovej hale MAX60, ktoré bolo spojené so závodom zúčastnených členov.

Hosťom večera bol Richard Gonda, mladý nádejný automobilový pretekár, víťaz  EUROPEAN F3 OPEN CUP CHAMPION 2013. Zúčastnení členovia mali možnosť sa s nim porozprávať, Richard nám taktiež ukázal svoje schopnosti na trati.

Ďakujeme za Vašu účasť, pozitívny feedback a tešíme sa na stretnutie na ďalších neformálnych podujatiach.

Hlavným partnerom podujatia bola ČSOB, a.s.

Poradie víťazov:

1.miesto: Martin Táby, Čarnogurský ULC s.r.o.

2.miesto: Tomáš Michálik, ISA

3.miesto: Michal Batis, Grafton Recruitment Slovakia