Aktuality

Pozvánka na Business Breakfast

21.3.2018 -

Pracovné raňajky zamerané na tému "BIM a aké sú jeho prínosy pre verejný aj súkromný sektor" sa bude konať 21. marca od 8.30 v priestoroch GFI a.s., Brnianska 49, Bratislava

Business Breakfast

13.3.2018 -

Business breakfast  zameraný na problematiku ochrany osobných údajov sa bude konať 13.marca od 9 hod. Trnavská cesta 100, Bratislava

 

 

 

 

Manpower Index Trhu Práce 1Q2018

6.2.2018 -

Výsledky prieskumu na IQ2018 - analýza náborové prevízie/plány zamestnávateľov

Taliansko-Slovenské B2B stretnutie

14.12.2017 -

ISA v spolupráci  so SARIOm, Italianskonsulting a Mazars pozýva slov. firmy na seminár 'Slovakia-Italy: Investment and Trade Opportunities', zameraný na podporu obchodných vzťahov medzi slov. a tal.firmami.

Ukrajinská delegácia - Invest Ukraine

Agentúra SARIO organizovala trojdňovú návštevu ukrajinskej delegácie z agentúry Invest Ukraine. Počas trojdňového programu, ISA prezentovala svoju činnosť a predstavitelia z Invest Ukrajine mali možnosť stretnúť sa s tromi členmi ISA.

Advokátska kancelária Futej&Partners prezentovala oblasť Obchodného pravá, spoločnosť EOS Innovazioni a.s.  sa zamerala EU fondy a spoločnosť PwC na daňový systém na Slovensku.

Predstavitelia Invest Ukraine hodnotili všetky stretnutia pozitívne, ako aj informácie, ktoré počas troch dni na Slovensku získali.