Aktuality

Taliansko-Slovenské B2B stretnutie

14.12.2017 -

ISA v spolupráci  so SARIOm, Italianskonsulting a Mazars pozýva slov. firmy na seminár 'Slovakia-Italy: Investment and Trade Opportunities', zameraný na podporu obchodných vzťahov medzi slov. a tal.firmami.

VC & PE konferencia

6.12.2017 -

Venture Capital a Private Equity, Praha

Slovenská kooperačná burza Košice 2017

30.10.2017 -

SARIO vás pozýva na kooperačné podujatie v rámci série SARIO Business Link - Slovenská kooperačná burza Košice 2017, ktoré sa bude konať dňa 30. októbra 2017 v Košiciach.

Regionálne semináre

24.10.2017 -

Úspešná séria regionálnych seminárov pokračuje  II. kolom v Banskej Bystrici, Trenčíne a Nitre

Podnikateľská misia indických spoločností na Slovensku

12.10.2017 -

SARIO  v spolupráci s Indickým veľvyslanectvom v SR a Indickou obchodnou a kultúrnou komorou organizuje  podnikateľskú misiu indických spoločností na Slovensku.

Ukrajinská delegácia - Invest Ukraine

Agentúra SARIO organizovala trojdňovú návštevu ukrajinskej delegácie z agentúry Invest Ukraine. Počas trojdňového programu, ISA prezentovala svoju činnosť a predstavitelia z Invest Ukrajine mali možnosť stretnúť sa s tromi členmi ISA.

Advokátska kancelária Futej&Partners prezentovala oblasť Obchodného pravá, spoločnosť EOS Innovazioni a.s.  sa zamerala EU fondy a spoločnosť PwC na daňový systém na Slovensku.

Predstavitelia Invest Ukraine hodnotili všetky stretnutia pozitívne, ako aj informácie, ktoré počas troch dni na Slovensku získali.