Taliansko-Slovenské B2B stretnutie

14.12.2017 -

ISA v spolupráci  so SARIOm, Italianskonsulting a Mazars pozýva slov. firmy na seminár 'Slovakia-Italy: Investment and Trade Opportunities', zameraný na podporu obchodných vzťahov medzi slov. a tal.firmami.

VC & PE konferencia

6.12.2017 -

Venture Capital a Private Equity, Praha

Slovenská kooperačná burza Košice 2017

30.10.2017 -

SARIO vás pozýva na kooperačné podujatie v rámci série SARIO Business Link - Slovenská kooperačná burza Košice 2017, ktoré sa bude konať dňa 30. októbra 2017 v Košiciach.

Regionálne semináre

24.10.2017 -

Úspešná séria regionálnych seminárov pokračuje  II. kolom v Banskej Bystrici, Trenčíne a Nitre

Podnikateľská misia indických spoločností na Slovensku

12.10.2017 -

SARIO  v spolupráci s Indickým veľvyslanectvom v SR a Indickou obchodnou a kultúrnou komorou organizuje  podnikateľskú misiu indických spoločností na Slovensku.

Štrukturálne fondy EU

ISA v spolupráci s hlavným partnerom ČSOB a.s. a členmi pripravila aj tento rok sériu regionálnych seminárov pre podnikateľov v mestách Košice, Nitra, Žilina.

Prvý zo série seminárov sa uskutočnil dňa 28. mája v hoteli MARATON, Košice.

Druhý zo seminárov sa uskutočnil dňa 2. júna v hoteli MIKADO,  Nitra.

Posledný seminár sa uskutočnil dňa 9. Júna v hoteli Dubná Skala, Žilina

Hlavnými témami seminárov boli:

1. Daňové úľavy na R&D (PwC)

2. Štrukturálne fondy EÚ – najčastejšie chyby žiadateľov a ich predchádzanie

(EOS Innovazioni a.s., nebotra a.s., Euroformes a.s.)

3. ČSOB skúsenosti banky s financovaním projektov

Seminárov sa zúčastnilo 50 spoločností najmä z oblasti priemyselnej výroby, predstavitelia členských spoločností združenia ISA, zahraničných zastupiteľstiev, obchodných komôr a vzdelávacích inštitúcií. Regionálne semináre sa aj tento rok tešili pozitívnym ohlasom.

Všetkým zúčastneným ďakujeme za prejavenú priazeň a tešíme sa na stretnutie na ďalších podujatiach.

Košice:

Nitra: