Pozvánka na Business Breakfast

21.3.2018 -

Pracovné raňajky zamerané na tému "BIM a aké sú jeho prínosy pre verejný aj súkromný sektor" sa bude konať 21. marca od 8.30 v priestoroch GFI a.s., Brnianska 49, Bratislava

Business Breakfast

13.3.2018 -

Business breakfast  zameraný na problematiku ochrany osobných údajov sa bude konať 13.marca od 9 hod. Trnavská cesta 100, Bratislava

Manpower Index Trhu Práce 1Q2018

6.2.2018 -

Výsledky prieskumu na IQ2018 - analýza náborové prevízie/plány zamestnávateľov

Taliansko-Slovenské B2B stretnutie

14.12.2017 -

ISA v spolupráci  so SARIOm, Italianskonsulting a Mazars pozýva slov. firmy na seminár 'Slovakia-Italy: Investment and Trade Opportunities', zameraný na podporu obchodných vzťahov medzi slov. a tal.firmami.

Štrukturálne fondy EU

ISA v spolupráci s hlavným partnerom ČSOB a.s. a členmi pripravila aj tento rok sériu regionálnych seminárov pre podnikateľov v mestách Košice, Nitra, Žilina.

Prvý zo série seminárov sa uskutočnil dňa 28. mája v hoteli MARATON, Košice.

Druhý zo seminárov sa uskutočnil dňa 2. júna v hoteli MIKADO,  Nitra.

Posledný seminár sa uskutočnil dňa 9. Júna v hoteli Dubná Skala, Žilina

Hlavnými témami seminárov boli:

1. Daňové úľavy na R&D (PwC)

2. Štrukturálne fondy EÚ – najčastejšie chyby žiadateľov a ich predchádzanie

(EOS Innovazioni a.s., nebotra a.s., Euroformes a.s.)

3. ČSOB skúsenosti banky s financovaním projektov

Seminárov sa zúčastnilo 50 spoločností najmä z oblasti priemyselnej výroby, predstavitelia členských spoločností združenia ISA, zahraničných zastupiteľstiev, obchodných komôr a vzdelávacích inštitúcií. Regionálne semináre sa aj tento rok tešili pozitívnym ohlasom.

Všetkým zúčastneným ďakujeme za prejavenú priazeň a tešíme sa na stretnutie na ďalších podujatiach.

Košice:

Nitra: