Pozvánka na Business Breakfast

21.3.2018 -

Pracovné raňajky zamerané na tému "BIM a aké sú jeho prínosy pre verejný aj súkromný sektor" sa bude konať 21. marca od 8.30 v priestoroch GFI a.s., Brnianska 49, Bratislava

Business Breakfast

13.3.2018 -

Business breakfast  zameraný na problematiku ochrany osobných údajov sa bude konať 13.marca od 9 hod. Trnavská cesta 100, Bratislava

Manpower Index Trhu Práce 1Q2018

6.2.2018 -

Výsledky prieskumu na IQ2018 - analýza náborové prevízie/plány zamestnávateľov

Taliansko-Slovenské B2B stretnutie

14.12.2017 -

ISA v spolupráci  so SARIOm, Italianskonsulting a Mazars pozýva slov. firmy na seminár 'Slovakia-Italy: Investment and Trade Opportunities', zameraný na podporu obchodných vzťahov medzi slov. a tal.firmami.

Investment Seminar in Oslo

ISA v spolupráci s advokátskymi kanceláriami SOUKENÍK - ŠTRPKA, s.r.o., TaylorWessing, agentúrou SARIO, Ambasádou Slovenskej Republiky v Osle, Oslo Chamber of Commerce a Ministerstvom zahraničných veci a európskych záležitosti Slovenskej Republiky organizovali business seminár s názvom Doing business in Slovakia. Hlavným cieľom semináru bola prezentácia Slovenska ako investičnej destinácie pre nórske spoločnosti.

Program:

08:45 – 09:00 Registration of Participants

09:00 – 09:10 Welcoming Remarks

OCC Representative

František Kašický, Ambassador of the Slovak Republic

09:10 - 9:40 Business Friendly Slovakia

Slovak Investment and Trade Development Agency (SARIO)

• General overview of the Slovak Business Environment
  • Research & Development Potential
  • State Support for Business
  • Investment Opportunities

Moderators: Juraj Mihál & Petra Sasinková (SARIO)