Taliansko-Slovenské B2B stretnutie

14.12.2017 -

ISA v spolupráci  so SARIOm, Italianskonsulting a Mazars pozýva slov. firmy na seminár 'Slovakia-Italy: Investment and Trade Opportunities', zameraný na podporu obchodných vzťahov medzi slov. a tal.firmami.

VC & PE konferencia

6.12.2017 -

Venture Capital a Private Equity, Praha

Slovenská kooperačná burza Košice 2017

30.10.2017 -

SARIO vás pozýva na kooperačné podujatie v rámci série SARIO Business Link - Slovenská kooperačná burza Košice 2017, ktoré sa bude konať dňa 30. októbra 2017 v Košiciach.

Regionálne semináre

24.10.2017 -

Úspešná séria regionálnych seminárov pokračuje  II. kolom v Banskej Bystrici, Trenčíne a Nitre

Podnikateľská misia indických spoločností na Slovensku

12.10.2017 -

SARIO  v spolupráci s Indickým veľvyslanectvom v SR a Indickou obchodnou a kultúrnou komorou organizuje  podnikateľskú misiu indických spoločností na Slovensku.

Investment Seminar in Oslo

ISA v spolupráci s advokátskymi kanceláriami SOUKENÍK - ŠTRPKA, s.r.o., TaylorWessing, agentúrou SARIO, Ambasádou Slovenskej Republiky v Osle, Oslo Chamber of Commerce a Ministerstvom zahraničných veci a európskych záležitosti Slovenskej Republiky organizovali business seminár s názvom Doing business in Slovakia. Hlavným cieľom semináru bola prezentácia Slovenska ako investičnej destinácie pre nórske spoločnosti.

Program:

08:45 – 09:00 Registration of Participants

09:00 – 09:10 Welcoming Remarks

OCC Representative

František Kašický, Ambassador of the Slovak Republic

09:10 - 9:40 Business Friendly Slovakia

Slovak Investment and Trade Development Agency (SARIO)

• General overview of the Slovak Business Environment
  • Research & Development Potential
  • State Support for Business
  • Investment Opportunities

Moderators: Juraj Mihál & Petra Sasinková (SARIO)