Private Equity&Venture Capital Conference Bratislava

20.6.2018 -

Pozývame Vás na Private Equity&Venture Capital Conference

Pozvánka na regionálny seminár v Trenčíne

12.6.2018 -

Pozývame Vás na regionálny seminár do Trenčína dňa 12. júna

Pozvánka na regionálny seminár Nitra

30.5.2018 -

Pozývame Vás na regionálny seminár do  Nitry dňa 30.mája

Pozvánka na regionálny seminár Senica

29.5.2018 -

Pozývame Vás na regionálny seminár do Senice, dňa 20. júna

Slovenská kooperačná burza Nitra 2018

23.5.2018 -

pozvánka na kooperačné podujatie a panelovú diskusiu o najnovších trendoch v strojárstve

Regionálne Semináre 2016

ISA v spolupráci s členmi a partnermi pripravila aj tento rok sériu regionálnych seminárov pre podnikateľov v mestách Košice, Nitra, Žilina.

Prvý zo série seminárov sa uskutočnil dňa 21. júna v hoteli Dubná Skala, Žilina so zameraním na verejné obstarávanie a EÚ Fondy.

Témami semináru boli:

1. Platné a plánované protischránkové pravidlá pre verejné zákazky a EÚ fondy - TaylorWessing

2. Pochybenia pri čerpaní EÚ fondov a odporúčania ako sa im vyhnúť - EY

3. Legislatívna iniciatíva EÚ stanovujúca pravidlá proti praktikám vyhýbania sa daňovým povinnostiam - VGD SLOVAKIA

Druhý zo seminárov sa uskutočnil dňa 23. júna v hoteli MARATON, Košice a bol zameraný na zamestnávanie cudzincov a vysielanie zamestnancov.

Témami semináru boli:

1. Vysielanie zamestnancov od 18.6.2016 – nová právna úprava - FUTEJ & Partners, s.r.o.

2. Zamestnávanie cudzincov – právne aspekty a praktické skúsenosti - FUTEJ & Partners, s.r.o.

3. Vysielanie zamestnancov a zamestnávanie cudzincov – daňové a odvodové aspekty - PricewaterhouseCoopers Tax k.s.

Posledný seminár sa uskutočnil dňa 30. júna v hoteli MIKADO,  Nitra.

Témami semináru boli:

1. Najčastejšie dôvody, prečo ľudia odchádzajú od spoločnosti a ako tomu predísť - Grafton Slovakia s.r.o.

2. Duálne vzdelávanie v SR a jeho nábeh do praxe - HRQ SK s. r. o., ZAP

3. Dôveryhodný outsourcing a budovanie obojstranných partnerstiev – spracovanie učtovníctva a miezd - TMF Services Slovakia s.r.o.

Seminárov sa zúčastnilo 60 spoločností najmä z oblasti priemyselnej výroby, predstavitelia členských spoločností združenia ISA, zahraničných zastupiteľstiev, obchodných komôr a vzdelávacích inštitúcií. Regionálne semináre sa aj tento rok tešili pozitívnym ohlasom.

Všetkým zúčastneným ďakujeme za prejavenú priazeň a tešíme sa na stretnutie na ďalších podujatiach.

Žilina:

Košice: