Pozvánka na regionálny seminár Senica

Pozývame Vás na regionálny seminár do Senice, dňa 20. júna

Nový člen ISA

24.6.2018 -

Naša členská základňa  rastie. Srdečne vítame nového člena: BUREAU VERITAS SLOVAKIA spol. s.r.o.

Private Equity&Venture Capital Conference Bratislava

20.6.2018 -

Pozývame Vás na Private Equity&Venture Capital Conference

Pozvánka na regionálny seminár v Trenčíne

12.6.2018 -

Pozývame Vás na regionálny seminár do Trenčína dňa 12. júna

Pozvánka na regionálny seminár Nitra

30.5.2018 -

Pozývame Vás na regionálny seminár do  Nitry dňa 30.mája

Business Breakfast

Vážení obchodní partneri,

business breakfast organizovaný advokátskou kanceláriou Futej&Partners, spoločnosťou PwC, agentúrou SARIO a asociáciou ISA zameraný na zamestnávanie cudzincov a vysielanie zamestnancov do zahraničia.

Počas semináru vystúpil Dalmír Jančovič z advokátskej kancelárie Futej& Partners s aktuálnymi právnymi zmenami a praktickými skúsenosťami.

Zástupkyňa spoločnosti PwC, pani Zuzana Maronová, sa zamerla na daňový a odvodový aspekt tejto problematiky.

Seminár sa konal dňa 25. apríla v čase od 8:30-12:00 v priestoroch agentúry SARIO, Trnavská cesta 100, Bratislava a bol bezplatný. Semináru sa zúčastnilo 54 zástupcov 48 spoločností.