Pozvánka na pracovné raňajky

17.4.2019 -

SmarTech Solutions SK, agentúra SARIO a ISA si Vás dovoľujú pozvať na ďalšie zo sérií podujatí

ISA News

20.3.2019 -

Digitálne budovy si samé objednávajú opravárov

Pozvánka na pracovné raňajky

20.3.2019 -

Burea Veritas, agentúra SARIO a ISA si Vás dovoľujú pozvať na pracovné raňajky "Efektívny Facility Management"

Dovoz a vývoz tovaru v kocke

19.3.2019 -

Problematika colných povinností pri exporte a importe tovaru

Nový člen ISA

1.3.2019 -

Naša členská základňa sa rozrastá. Vítame nového člena: spoločnosť HESCON s.r.o.

Business Breakfast

Vážení obchodní partneri,

business breakfast organizovaný advokátskou kanceláriou Futej&Partners, spoločnosťou PwC, agentúrou SARIO a asociáciou ISA zameraný na zamestnávanie cudzincov a vysielanie zamestnancov do zahraničia.

Počas semináru vystúpil Dalmír Jančovič z advokátskej kancelárie Futej& Partners s aktuálnymi právnymi zmenami a praktickými skúsenosťami.

Zástupkyňa spoločnosti PwC, pani Zuzana Maronová, sa zamerla na daňový a odvodový aspekt tejto problematiky.

Seminár sa konal dňa 25. apríla v čase od 8:30-12:00 v priestoroch agentúry SARIO, Trnavská cesta 100, Bratislava a bol bezplatný. Semináru sa zúčastnilo 54 zástupcov 48 spoločností.