Pozvánka na pracovné raňajky

17.4.2019 -

SmarTech Solutions SK, agentúra SARIO a ISA si Vás dovoľujú pozvať na ďalšie zo sérií podujatí

ISA News

20.3.2019 -

Digitálne budovy si samé objednávajú opravárov

Pozvánka na pracovné raňajky

20.3.2019 -

Burea Veritas, agentúra SARIO a ISA si Vás dovoľujú pozvať na pracovné raňajky "Efektívny Facility Management"

Dovoz a vývoz tovaru v kocke

19.3.2019 -

Problematika colných povinností pri exporte a importe tovaru

Nový člen ISA

1.3.2019 -

Naša členská základňa sa rozrastá. Vítame nového člena: spoločnosť HESCON s.r.o.

SpeedCHAIN SLOVAKIA 2017

Druhý ročník konferencie SpeedCHAIN Slovakia potvrdil, že odborné akcie a možnosť vzájomného stretávania logistických odborníkov sú tým, čo slovenský trh potrebuje. Možnosť dozvedieť sa niečo nové, zapojiť sa aktívne do odbornej diskusie, alebo nadviazať nové profesionálne kontakty – to všetko priviedlo aj v tomto roku do hotela Zochova chata v Modre pri Pezinoku na druhý ročník logistickej konferencie SpeedCHAIN Slovakia na dve stovky logistických, výrobných a obchodných profesionálov nie len z celého Slovenska, ale aj z Českej republiky, Poľska, Francúzska alebo Talianska. Pripomeňte si s nami to najlepšie pri fotografiách a pri krátkom videu z konferencie: