Noví členovia ISA

6.8.2018 -

Naša členská základňa sa rozrastá. Srdečne vítame nových členov: Teamconsult SR s.r.o., Elanor Slovakia, spol. Ltd. a ČESMAD Slovakia

Pozvánka na regionálny seminár Senica

24.6.2018 -

Pozývame Vás na regionálny seminár do Senice, dňa 20. júna

Nový člen ISA

24.6.2018 -

Naša členská základňa  rastie. Srdečne vítame nového člena: BUREAU VERITAS SLOVAKIA spol. s.r.o.

Pozvánka na regionálny seminár v Trenčíne

12.6.2018 -

Pozývame Vás na regionálny seminár do Trenčína dňa 12. júna

Pozvánka na regionálny seminár Nitra

30.5.2018 -

Pozývame Vás na regionálny seminár do  Nitry dňa 30.mája

Pracovné raňajky "Čo priniesla novelizácia pracovnoprávnych predpisov od mája 2018"

Novela Zákonníka práce, ktorá vstúpila do platnosti 1.mája a priniesla niekoľko dôležitých noviniek - bola témou pracovných raňajok pod vedením zástupcov z advokátskej kanceláreie Taylor&Wessing.

Zamestnávateľov a zamestnancov čakajú zmeny nielen v oblasti odmeňovania za prácu v noci, cez víkend a počas sviatkov, ale i tzv. 13.a14.plat, či povinnosť zverejňovať základnú odmenu pri ponuke zamestnania či zmeny pri poskytovaní náhradného voľna. Novinky sa dotkli i práce na dohodu.