Združenie pre rozvoj investícií je otvorené združenie profesionálnych spoločností pôsobiacich na Slovensku. Poskytuje širokú škálu služieb pre investorov, zároveň je platformou spolupráce, networkingu a podpory pre agentúru SARIO.

Slovenská kooperačná burza NITRA 2022

25.5.2022Pozývame Vás využiť unikátnu medzinárodnú platformu Slovenskej kooperačnej burzy na networking, odborné diskusie, a výmenu know-how

Pozvánka na webinár

28.4.2022Pozývame Vás na webinár "Reštriktívne opatrenia voči Rusku z pohľadu ciel (zákaz vývozu a dovozu tovaru)"

„Elektrina bez stresu - čerpaj, postav, ušetri“

26.4.2022Pozývame Vás 18.5.2022 o 16:00 hod. do hotela PREMIUM**** v Bratislave na seminár k téme o vlastnom zdroji energie, financovanie z Plánu obnovy SR a Modernizačného fondu na podporu výroby elektriny z OZE.

Pozvánka na praktický seminár

26.4.2022Pripravili sme si pre Vás praktický seminár venovaný na  tému "Hodnotiace rozhovory"

Zákon č. 111/2022 Z. z. o riešení hroziaceho úpadku

22.4.2022Národná rada SR schválila zákon č. 111/2022 Z. z. o riešení hroziaceho úpadku (ďalej len „Zákon“), ktorý nadobúda účinnosť v časti dňa 01.05.2022, avšak väčšina ustanovení sa stáva účinnými od 17.07.2022.

Enviroment
Audit a Dane
Manažment
Financie a účtovníctvo