Aktuality o možnosti získania grantu v SR

7.9.2021 -

Aktuality o čerpaní verejných peňazí na Slovensku

Regionálny seminár v Nitre

S veľkou odozvou sa stretol regionálny seminár v Nitre, ktorý sa konal 30.mája. Skoro 40 účastníkov sa v predposledný májový deň zišlo v Hoteli Mikado k aktuálnym personánym témam.

1. Ochrana osobných údajov v zmysle nového zákona a nariadenia EU

JUDr.Zuzana Lenzová, Advokátska kancelária, Futej & Partners, s.r.o.

2. Ako si udržať pracovníkov, riadiť a motivovať ich pre ďalší rozvoj vo firme

Dušan Straňák, BALANCED HR, s.r.o.

3. Ako správne vyjednať kolektívnu zmluvu a predísť štrajku

JUDr. Radka Sláviková-Geržová, advokátka a partnerka Futej & Partners s.r.o, sprostredkovateľka pre  kolektívne    vyjednávanie určená Ministerstvom práce