Aktuality o možnosti získania grantu v SR

7.9.2021 -

Aktuality o čerpaní verejných peňazí na Slovensku

SlovakiaInvest Group s.r.o.

SlovakiaInvest Group s.r.o.
Špitálska 53

Telefón: +421 908 291 997
alona.kurotova@slovakiainvest.sk

Alona Kurotova,

Milan Kurota

Mgr. Alona Kurotova, PhD.
Telefón: +421 908 291 997

Slovakiainvest is a group of companies providing services for entrepreneurs in Slovakia with the aim of developing the Slovak business environment with a common concept: everything under one roof. The services of Slovakiainvest are mainly intended for foreigners expanding their activities in the Slovak and European markets.

The aktivity of the group of companies Slovakiainvest is, first of all, aimed at helping entrepreneurs at the initial stage in their legalisation on the territory of Slovakia - immigration services - as well as further comprehensive business support, including accounting and auditing services and other consulting services in a new, unfamiliar environment.

The group of companies SlovakiaInvest has many years of experience in cooperating, helping and solving problems in various fields of business activity for entrepreneurs in Slovakia.

Find out more by visiting us at http://slovakiainvest.eu/

• Immigration/Relocation Services / Relokačné služby pre cudzincov
  • Selection of suitable investment projects or business opportunities for entrepreneurs / hľadaníe vhodných iinvestičných či podnikateľských príležitostí
  • Employment of foreigners in Slovakia (IT and medical professions (IT a zdravotnícke profesie))
  • Accounting and auditing services
  • Real estate services
  • Language school iCan School

Binary Confidence s.r.o.

DESECON a. s.

METRO Bratislava a.s.

ATLET s.r.o.

Advalux s. r. o.ADEON SK, s. r. o.

Amasty s.r.o.

Binary Studio SK s. r. o.

NetStra Solutions s. r. o.

Toolshed Slovakia, spol. s r.o.

Atwix s.r.o.

C AIR CHARTERING s.r.o.