AUTOCONT s.r.o.

Popis

AUTOCONT s.r.o. je slovenskou súčasťou skupiny AUTOCONT, ktorá je v súčasnej dobe najväčším a najvýznamnejším českým súkromným dodávateľom informačných a komunikačných technológií na českom a slovenskom trhu. 

Služby

AUTOCONT dodáva tovar, služby a riešenia v oblasti infokomunikačných technológií od roku 1990. K rýchlemu rozvoju v prvých rokoch prispela distribúcia a servis kancelárskej techniky, priame obchodné partnerstvá so silnými značkami a budovanie obchodnej a servisnej siete na celom Slovensku. Zároveň sa spoločnosť zamerala na poskytovanie komplexných IT riešení a služieb pre firemnú klientelu a štátnu správu.

Systematické a dlhodobé budovanie odborných schopností, starostlivé sledovanie potrieb zákazníkov a premyslená vnútorná organizácia firmy priniesli vo výsledku fakt, že AUTOCONT je spoľahlivým a osvedčeným dodávateľom infokomunikačných technológií, programových aplikácií, vlastných riešení a outsourcingu. Zistite viac v SK / EN verzii firemného profilu.

AUTOCONT s.r.o.
Einsteinova Business Center
Krasovského 14
851 01 Bratislava
Slovak Republic

Mário Háronik
Ondřej Matuštík

CEO
Mário Háronik, Ondřej Matuštík

Kontaktná osoba
Vladimír Válek
Telefón: +421 904 535326
Vladimir.valek@autocont.sk

Referencie

Continental Automotive Systems Slovakia s.r.o., Zvolen CRIF - Slovak Credit Bureau s.r.o., Bratislava Československá obchodná banka a.s., Bratislava DataCentrum, Bratislava DOXXbet & K-BET s. r. o., Žilina ELEKTROSYSTEM a.s., Žilina ELMAX ŽILINA a.s., Žilina Evonik Fermas s.r.o., Slovenská Lupča Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky, Bratislava GlobalLogic s.r.o., Košice HB REM spol. s r.o., Bratislava Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava