TRENDY A VÝZVY V HR - Logistika, doprava, špedícia

17.6.2021 -

Pozývame Vás na workshop: Logistika, doprava, špedícia - trendy a výzvy HR v post-covid dobe

Pozvánka na webinár

4.12.2020

Srdečne Vás pozývame na online seminár, ktorý pripravujeme  4. decembra. Zástupcovia advokátskej kancelárie Prosman&Pavlovič’ Vás prevedú krokmi, ktoré by mali firmy urobiť v rámci prípravy na nový obchodný režim so Spojeným kráľovstvom od 1. januára 2021.

Dátum konania: 4. decembra od 9:30 do 11:00 hod.

Webinár je zadarmo

Po prihlásení na forrova@isa-association.sk Vám bude zaslaný link.