TRENDY A VÝZVY V HR - Logistika, doprava, špedícia

17.6.2021 -

Pozývame Vás na workshop: Logistika, doprava, špedícia - trendy a výzvy HR v post-covid dobe

Pozvánka na webinár

26.11.2020

Na tomto bezplatnom webinári sa budeme zaoberať praktickým vysvetlením zmien v štátnych prispevkoch a v pracovnoprávnych vzťahoch v súvislosti s COVID-19

Dátum a miesto: 26.november 2020 o 10:00 hod.

Témy:

-      Ako sa menia štátne príspevky od októbra a ako získať čo najvyššiu kompenzáciu

-      Aktuálne pracovnoprávne otázky v súvislosti s COVID 19

-      Home office – praktické nastavenie a zmeny, ktoré prináša pripravovaná novela

Jazyk: slovenčina

RSVP do 25.novembra 2020 na forrova@isa-association.sk

Link vám pošleme e-mailom pár dní pred začatím webinára

Lektori:

JUDr. Radoslava Lichnovská, TaylorWessing