TRENDY A VÝZVY V HR - Logistika, doprava, špedícia

17.6.2021 -

Pozývame Vás na workshop: Logistika, doprava, špedícia - trendy a výzvy HR v post-covid dobe

Pozvánka na webinár

25.3.2021

Prečo vznikajú nedorozumenia pri spolupráci a obchodnom rokovaní Slovákov s inými kultúrami?

1. Ktoré kultúrne rozdiely ovplyvňujú profesionálnu medzikultúrnu spoluprácu a ako sa pripraviť na ich zvládnutie?
  2. Ako sa slovenská obchodná kultúra a medzikultúrny manažment líši od iných kultúr?
  3. Prečo vznikajú kultúrne nedorozumenia pri písomnej komunikácii a osobnom stretnutí?
  4. Ako predchádzať kultúrnym nedorozumeniam pri obchodných stretnutiach a spolupráci?
  5. Ako by sa mali Slováci pripravovať na obchodnú a projektovú spoluprácu s inými kultúrami?

Na tieto a pdobné otázky Vám počas webinárom zodpovie p. Dr. Eva Gaborik, M.A., PhD., ACC, dlhoročný konzultant a tréner, ktorý vedie workshopy zamerané na pochopenie medzikultúrnych pracovných rozdielov, prekonávanie komunikačných bariér a riešenie kultúrnych konfliktov pri obchodných rokovaniach. V Európe, USA a Ázií spolupracuje s firmami z rôzych priemyselných odvetví, ktoré majú multikultúrne projektové tímy a zákazníkov z rôznych kultúr. Medzi jej klientov patria Jaguar Land Rover, Mercedes-Benz, Pfizer, Covestro, Continental Automotive Systems a mnohé ďalšie.

V roku 2016 a 2018 získala „Great Award“ v New Yorku ako ocenenie od klientov za inovatívny prístup a stratégie, ktoré firmám pomáhajú nastaviť efektívnu medzikultúrnu spoluprácu a rešpektovanie kultúrnych osobitostí ich zamestnancov a zákazníkov. Viac informácií na www.evagaborikova.eu.

Dátum konania: 25.. marec so začiatkom o 10 hod.

Free webinár je v slovenskom jazyku

Prihlásenie: forrova@isa-association.sk do 22. marca