TRENDY A VÝZVY V HR - Logistika, doprava, špedícia

17.6.2021 -

Pozývame Vás na workshop: Logistika, doprava, špedícia - trendy a výzvy HR v post-covid dobe

Pozvánka na webinár

18.5.2021

Dátum: 18. máj 2021

on-line webinár AUTO AKO BENEFIT

Poplatok: zadarmo

RSVP do 17. 5. 2021 forrova@isa-association.sk

• Aké možnosti má zamestnávateľ, keď chce svojim zamestnancom poskytnúť auto ako benefit?
  • Ktorý balík služieb odporúčame a oplatí sa prejsť na elektrické firemné autá?

Odpovede nielen na tieto otázky si pre vás pripravili dvaja speakri:

Michal Chudík, Business Lease Slovakia a Jakub Fekiač, Edgar Baker s.r.o.

Okrem toho sa ako prví dozviete novinky o zmenách, ktoré v tejto oblasti pripravujeme.