Aktuality

ISA Business Talk Košice

17.4.2024Flashback z podujatia 16. apríla v Košiciach a veľké ďakujem skvelým rečníkom a hosťom, ktorí prišli a diskutovali s nami na tému investícií, mobility a rozvoju regiónu. Už plánujeme ďalšie podujatia!

Stretnutie členov ISA s čínskymi podnikateľskými subjektmi

9.4.20249. apríla sa stretli členovia ISA so zástupcami čínskych firiem na Slovensku

23. apríla pripravujeme: Cirkulárne raňajky

28.3.2024 Ako na ESG vykazovanie - financovanie, príprava a komunikácia

16. apríla vyrážame do Košíc

28.3.2024V apríli Vás pozývame na pracovné raňajky do Košíc: Nová tvár východu

21. marca Vás pozývame na pracovné raňajky

3.3.2024Do roku 2030 budú môcť oprávnené subjekty na Slovensku vyčerpať takmer 30 miliárd eur. Na čo môžete čerpať eurofondy a dotácie?

Úspešne sa rozrastáme!

1.3.2024Naša členská základňa sa rozrástla o silného partnera - spoločnosť Edymax Job Management a.s. Tešíme sa na spoluprácu!

20. marca Vás pozývame na ISA Business Breakfast

20.2.2024Ako AI mení podvody na podnikateľoch - podvodov na podnikateľoch s využitím AI dramaticky pribúda - čo robiť?

TAX WEBINÁR s Deloitte Slovensko 12. marec 2024

13.2.2024Pripravili sme pre Vás jedinečný webinár, počas ktorého máte možnosť získať užitočné informácie z praxe. Využite túto možnosť a prihláste sa na webinár, počas ktorého Vám Ing. Martin Sabol predstaví reálne skúsenosti priamo z praxe.

ISA topky z roku 2023

15.1.20243 podujatia, ktoré pre nás definujú rok 2023? Minulý rok sme spolu s našimi členmi zorganizovali viacero inšpiratívnych udalostí. Všetky priniesli čosi do odbornej diskusie o aktuálnych témach, ktoré zaujímajú nielen našich členov. Niektoré však mali výnimočnú odozvu.

Prajeme šťastný a úspešný rok 2024!

1.1.2024Milí členovia, priatelia, sympatizanti a podporovatelia, dovoľte mi, aby sme vám zaželali šťastný a úspešný nový rok! S novým rokom vítame i nových členov: spoločnosť Unideal s.r.o. a Belevis Construction, s.r.o. Verím, že spoločne dokážeme dosiahnuť veľké veci, a že tento rok bude plný rastu a prosperity. Preto vás chceme povzbudiť a motivovať týmito slovami: Nebojte sa skúšať nové veci. Učte sa z každej skúsenosti a chyby. Buďte otvorení a flexibilní voči zmenám. Spolupracujte a podporujte sa navzájom. A hlavne, užívajte si každý deň a buďte šťastní.

Pozvánka na podujatie 8. november 2023 - ako funguje eSIM

18.10.2023S technologickým pokrokom, a neustálym vývojom sa mení aj spôsob, akým používame SIM karty. Čoraz častejšie sa začína využívať technológia eSIM, ktorá so sebou prináša viacero výhod - o téme budeme diskutovať už 8. novembra

Informácie zo sveta eurofondov

17.10.2023Ministerstvo hospodárstva vyhlásilo výzvu zameranú na synergickú podporu projektov, ktorým sa poskytuje regionálna investičná pomoc (RIP).

POZVÁNKA NA PODUJATIE

9.10.202326. OKTÓBRA SA STRETNEME V NOVEJ DUBNICI

ISA základňa sa rozrastá

1.10.2023S radosťou vítame medzi nami nových členov CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang, advokáti, v.o.s. org. zložka, iO Partners, Ernst&Young, s.r.o. Strabag Pozemné staviteľstvo, s.r.o.

Vítame nových členov

4.9.2023ISA rodina sa rozrástla o spoločnosti i2f s.r.o. a CMS Reich-Rohrwig Hainz s.r.o.

Vítame nového člena

1.8.2023Od augusta vítame medzi nami nového člena - spoločnosť Hroncek&Partners s.r.o. , ktorý sa stáva súčasťou nášho rozrastajúceho sa združenia.

Vítame nového člena a posilňujeme členskú základňu

1.7.2023Tešíme sa, že môžeme medzi našimi členmi privítať novú spoločnosť Manuvia Jobliner s.r.o. www.manuvia.com Vítame vás a ďakujeme, že spolu máme možnosť budovať a rozširovať činnosť združenia.

Pozvánka na podujatie

14.6.202314.júna Vás pozývame na ďalšie zo série podujatí - témou bude "Nájomné bývanie"

Pozvánka na podujatie

1.6.20231. júna vás pozývame do Košíc na seminár: Zamestnávanie cudzincov - vízové možnosti a praktické aspekty relokácie

International Business Day 2023

10.5.2023International Business Day 2023 je medzinárodné kooperačné podujatie - Česko-slovenské podnikateľské fórum

Vítame nových členov

1.5.2023Naše Združenie víta medzi sebou ČESMAD Slovakia a Doprastav a.s.

Pozvánka na podujatie

26.4.202326. apríla Vás pozývame na seminár Cezhraničný Home Office v rámci EÚ a mimo EÚ

ISA víta nového člena

1.3.2023V ISA rodine vítame nového člena - AUTOCONT s.r.o.

Sprievodca investičným poradenstvom

27.1.2023Váš kľúč k porozumeniu slovenského obchodného prostredia

Problematika nových stavebných predpisov na Slovensku a v Čechách

14.6.2022Nové slovenské a české stavebnoprávne predpisy

THE COMMERCIAL CLUB

19.3.2014  Kancelária Kanadskej Ambasády v Bratislave organizovala stretnutie obchodných zástupcov a ambasádorov na Slovensku.  

Wine Tasting

13.3.2014Prvé stretnutie členov ISA pri ochutnávke vína v priestoroch vínnej pivnice a reštaurácie Hotela Matyšák.

Semináre v regiónoch

1.6.2013ISA v spolupráci so spoločnosťami AmCham, Futej & Partners, Grafton Recruitment a PwC zorganizovali počas mesiacov máj – jún pracovné semináre na tému – Odozvy trhu na zmenu zákonov.

Prajeme šťastný a úspešný rok 2025!

Milí členovia, priatelia, sympatizanti a podporovatelia, dovoľte mi, aby sme vám zaželali šťastný a úspešný nový rok S novým rokom vítame i nových členov: spoločnosť Unideal s.r.o. a Belevis Construction, s.r.o. Verím, že spoločne dokážeme dosiahnuť veľké veci, a že tento rok bude plný rastu a prosperity. Preto vás chceme povzbudiť a motivovať týmito slovami: Nebojte sa skúšať nové veci. Učte sa z každej skúsenosti a chyby. Buďte otvorení a flexibilní voči zmenám. Spolupracujte a podporujte sa navzájom. A hlavne, užívajte si každý deň a buďte šťastní.

Vítame nových členov

ISA rodina sa rozrástla o spoločnosti i2f s.r.o. a CMS Reich-Rohrwig Hainz s.r.o.

Vítame nových členov

Pozvánka na podujatie

14.jún Vás pozývame na ďalší zo série podujatí - tentokrát na tému "nájomné bývanie"

Pozvánka na podujatie

14. júna Vás pozývame na ďalší z rady podujatí, tentokrát na tému Nájomného bývania

Vítame nových členov

ISA základňa sa rozširuje o nových členov Česmad Slovakia a Doprastav a.s.

ManpowerGroup Index trhu práce Q1 2023

I keď vo všetkých oblastiach pociťujeme dôsledky energetickej krízy a rastu nákladov na podnikanie, slovenský trh práce ostáva relatívne stabilný. Ukazujú to výsledky pravidelného štvrťročného prieskumu Manpower Group Slovensko vykonaného na vzorke 510 zamestnávateľov

ManpowerGroup Index trhu práce Q1 2023

I keď pociťujeme dôsledky energetickej krízy a rastu nákladov na podnikanie, slovenský trh práce ostáva relatívne stabilný. Ukazujú to výsledky pravidelného štvrťročného prieskumu ManpowerGroup Slovensko vykonaného na vzorke 510 zamestnávateľov

Chutné raňajky a užitočné informácie - to je spojenie, ktoré ponúka bezplatný seminár spoločnosti Contract Administration Slovakia. Pozývame Vás vypočuť si tipy & triky ako znížiť mzdové náklady firmy bez nutnosti prepúšťania. Seminár (v slovenskom jazyku) je určený najmä: finančným manažérom, HR manažérom, konateľom spoločností, hlavným účtovníkom Počet miest je limitovaný, registrujte sa ešte dnes.

Situácia na pracovnom trhu sa stabilizovala a plány firiem na nábor nových zamestnancov sa vrátili na podobnú úroveň, na akej boli pred pandémiou. Pozrite si výsledky najnovšieho prieskumu ManpowerGroup Slovensko

„Elektrina bez stresu - čerpaj, postav, ušetri“

18.5.2022 o 16:00 hod Vás pozývame na seminár do Hotela PREMIUM**** v Bratislave na tému ako riešiť

Národná rada SR schválila zákon č. 111/2022 Z. z. o riešení hroziaceho úpadku (ďalej len „Zákon“), ktorý nadobúda účinnosť v časti dňa 01.05.2022, avšak väčšina ustanovení sa stáva účinnými od 17.07.2022.

Pozvánka na pracovné raňajky

Taylor Wessing, agentúra SARIO a ISA Vás pozývajú na pracovné raňajky

Pozvánka na pracovné raňajky

gzfg

guzhilj

TREND.sk

Zbaľ si svoj eveci a vypadni

TREND.sk

Zbaľ si svoje veci a vypdni