Aktuality o možnosti získania grantu v SR

7.9.2021 -

Aktuality o čerpaní verejných peňazí na Slovensku

Slovenská kooperačná burza, Bratislava

Slovenská kooperačná burza Bratislava 2019 najväčšie a najprestížnejšie medzinárodné podujatie Slovenskej agentúry pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO), ktoré už 13 rokov spája slovenské a zahraničné firmy a pomáha Vám expandovať a rozvíjať Váš potenciál, sa bude konať 24. októbra 2019 v Bratislave.

Tento rok nemôžete zmeškať:

• business-to-business (B2B) rokovania podľa naplánovaných harmonogramov — možnosť rokovať v jeden deň a na jednom mieste s mnohými relevantnými obchodnými partnermi zo Slovenska i zahraničia
  • inovačný workshop na mieru pre etablovaného investora s účasťou slovenských firiem
  • odbornú moderovanú panelovú diskusiu na aktuálne témy rozvoja priemyslu
  • inovatívne projekty slovenských firiem a partnerov podujatia
  • SARIO — Partner v regiónoch — individuálne poradenstvo a konzultácie
  • celodenný networking

Registrujte sa už dnes!

Využite 20% zľavu na letnú registráciu! Do 31. augusta 2019 s kódom L3MSB20 dostanete 20% zľavu na registračný poplatok. Zľava sa nevzťahuje na sumu za partnerské plnenie.