Aktuality o možnosti získania grantu v SR

7.9.2021 -

Aktuality o čerpaní verejných peňazí na Slovensku

Čo sa mení v štátnych príspevkoch a v pracovnoprávnych vzťahoch v súvislosti s COVID-19?

Čo sa mení v štátnych príspevkoch a v pracovnoprávnych vzťahoch v súvislosti s COVID-19?

Dátum a miesto: 26.november 2020 o 10:00 hod.

Témy:

-      Ako sa menia štátne príspevky od októbra a ako získať čo najvyššiu kompenzáciu

-      Aktuálne pracovnoprávne otázky v súvislosti s COVID 19

-      Home office – praktické nastavenie a zmeny, ktoré prináša pripravovaná novela

Jazyk: slovenčina

Poplatok: zadarmo

RSVP do 25.novembra 2020 na forrova@isa-association.sk

Link vám pošleme e-mailom pár dní pred začatím webinára

Lektori:

JUDr. Radoslava Lichnovská, TaylorWessing