Aktuality o možnosti získania grantu v SR

7.9.2021 -

Aktuality o čerpaní verejných peňazí na Slovensku

Slovenská kooperačná burza Bratislava 2018

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) Vás pozýva na podujatie Slovenská kooperačná burza Bratislava 2018, ktoré sa bude konať dňa 13. novembra 2018 v Bratislave.

Podujatie v tomto roku bolo zaradené do oficiálneho programu SK V4 PRES v línii spolupráce krajín V4 v priemysle s aktuálnymi témami automatizácie, robotizácie, elektromobility a inovácií.

Pracovný program podujatia

1.  B2B rokovania podľa vopred naplánovaných harmonogramov, ktoré budú prebiehať počas celého dňa
2.  Odborná moderovaná panelová diskusia na aktuálne témy automatizácie, robotizácie, elektromobility a inovácií

Panel 1 (priemyselný)