Aktuality o možnosti získania grantu v SR

7.9.2021 -

Aktuality o čerpaní verejných peňazí na Slovensku

Export-Import seminar by Prosman&Pavlovic

Dňa 19. marca 2019 kolegovia JUDr. Rastislav Vysocký, LL.M. z advokátskej kancelárie Prosman a Pavlovič a Ing. Tibor Vojtko zo spoločnosti DAC Consulting absolvovali prednášku pre agentúru SARIO - Exportná akadémia, ktorá sa realizovala v rámci národného projektu „Podpora internacionalizácie malých a stredných podnikov“ na tému Dovoz a vývoz tovaru. Cieľom seminára bolo oboznámiť účastníkov s problematikou uplatňovania colných predpisov pri exporte a importe tovaru v praxi. Advokátska kancelária sa pravidelne zúčastňuje aktivít, ktoré podporujú ekonomiku Slovenskej republiky aj takouto formou.