Aktuality o možnosti získania grantu v SR

7.9.2021 -

Aktuality o čerpaní verejných peňazí na Slovensku

Venture Capital & Private Equity Conference, Bratislava

Novinky zo sveta investícií, ale aj slovenského moderného umenia pod jednou strechou.

Žijeme v regióne nových investičných príležitostí alebo je lepšie sa mu radšej vyhnúť?

Zaujímaví speakri budú aj tento rok hodnotiť a predpovedať trendy vo svete Venture Capital a Private Equity a dotknú sa pokrokových technológií vo svete VC.

Rozšírte svoju sieť kontaktov priamo v Bratislave pri chutnom jedle a víne v krásnom prostredí Galérie Nedbalka.

Take advantage of this opportunity to create a network that matters!

Book your ticket now!

Benefit from 20% discount on a ticket with the code ISA20BA19 and save 120€.

Prices will go up on 13th of June!

Special offer: Prague + Bratislava:

CEE is getting hot this year! And 0100 Conferences want to help you maximize your networking opportunities in the CEE region with a combined ticket to Bratislava and Prague conference as well. Price of the combined ticket is 700€.

Email Pavol at pavol@0100conferences.com to reserve the ticket and save 350€ until this Friday