TRENDY A VÝZVY V HR - Logistika, doprava, špedícia

17.6.2021 -

Pozývame Vás na workshop: Logistika, doprava, špedícia - trendy a výzvy HR v post-covid dobe

Edgar Baker s.r.o.

Edgar Baker s.r.o.
Hodžovo nám.1/a

Telefón: +421907443535
jakub.fekiac@edgarbaker.com

Mgr. Branislav Jendek
Ing. Jakub Holec

CEO

Telefón: +421907443535
Email: jakub.fekiac@edgarbaker.com

Edgar Baker je slovensko-česká HR spoločnosť s pobočkami v Bratislave a Prahe, ktorá pôsobí prostredníctvom partnerstiev na Ukrajine, v Moldavsku, Indii, Laose a Indonézii. Sme tím expertov zameraných na vyhľadávanie manažérskych & špecializovaných profilov a výber kvalifikovanej pracovnej sily. Od roku 2018 sme našli viac ako 300 lokálnych kandidátov na vyššie a stredné pozície, rovnako sme obsadili a zlegalizovali viac ako 500 zamestnancov z východnej Európy & Ázie. Naše kľúčové odvetvia sú automobilový priemysel, strojárstvo, výskum a vývoj, logistika, stavebníctvo, FMCG, financie a e-commerce.

• Executive Search
  • Expert Recruitment
  • International Recruitment & Expatriate services
  • Temporary staffing & Outsourcing
  • Interim Management
  • HR Consultancy

BUSINESS LEASE SLOVAKIA s.r.o.

Continental Matador Rubber, s.r.o.

eyerim s.r.o.

Ferrovial Construction s.r.o.

Chipita Slovakia, s.r.o.

SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o.

Vaillant Industrial Slovakia s.r.o.

YIT Slovakia a.s.

ZF Active Safety Slovakia s.r.o.