TRENDY A VÝZVY V HR - Logistika, doprava, špedícia

17.6.2021 -

Pozývame Vás na workshop: Logistika, doprava, špedícia - trendy a výzvy HR v post-covid dobe

TRENDY A VÝZVY V HR - Logistika, doprava, špedícia

17.6.2021 -

ManpowerGroup Index trhu práce 3Q 2021

15.6.2021 -

Zdravotná situácia vo svete sa postupne normalizuje, a spolu s ňou sa ozdravuje aj ekonomika. Dôkazom toho je aj zotavujúci sa trh práce, ktorého priaznivý stav sa odzrkadľuje vo výsledkoch unikátneho prediktívneho prieskumu

27.5.2021 -

Ako postupovať pri uplatňovaní odpočtu na výskum a vývoj? Skúsenosti z praxe a najčastejšie chyby pri uplatňovaní. Praktické príklady uplatňovania superodpočtu.

Ako postupovať pri uplatňovaní odpočtu na výskum a vývoj?

Slovenská kooperačná burza

25.5.2021 -

26. 5.2021 Vás pozývame  na podujatie Slovenská kooperačná burza 2021 ONLINE využite možnosť panelových diskusií,  online rokovaní, workshopu na tému Brexit či individuálnych konzultácií

18.5.2021 -

Pozývame Vás na webinár, ktorý Vám ukáže možnosť poskytnutia zamestnaneckého benefitu - "Auto ako benefit"

Vítame medzi nami

1.5.2021 -

Predstavujeme Vám našeho nového člena - Colliers International - lídra v oblasti realitných služieb a správy investícií

Vítame nového člena

1.4.2021 -

Rozširujeme naše rady - do ISA rodiny vítame nového člena STAT-KON s.r.o. Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu! Váš ISA Team!

25.3.2021 -

Pozývame Vás na webinár, ktorý Vám pomôže pochopiť ako zvládnuť kultúrne rozdiely pri obchodnom rokovaní a spolupráci v multikultúrnom tíme

ManpowerGroup Employment Outlook Survey 2Q 2021

9.3.2021 -

Predpoveď vývoja slovenského náborového prostredia v nasledujúcich 3 mesiacoch

18.2.2021 -

Pozývame Vás na odborný seminár, ktorý  Vám pomôže pochopiť Brexit a  dopad na Váš dodávateľský reťazec. K téme sa vyjadria odborníci z oblastí colného a daňového poradenstva.

17.2.2021 -

Na začiatku roka 2021 nastali mnohé zmeny v práci mzdárov a personalistov. Pripravili sme pre Vás na túto tému free webinár s uznávanými odborníkmi

Newsletter Brexit

4.1.2021 -

Nové informácie na vysoko aktuálnu téma Brexitu a nečakané uzatvorenie dohody o spolupráci medzi EÚ a Spojeným kráľovstvom prináša AK Prosman&Pavlovič

1.1.2021 -

S novým rokom vítame nových členov: Dynamik Holding, a.s., SWAN, a.s. a Asseco Solutions a.s.

Merry Christmas and all the best in the New Year

16.12.2020 -

Ďakujeme Vám

za spoluprácu v uplynulom roku  a do nového roku Vám želáme veľa šťastia, zdravia, osobných a pracovných úspechov!

4.12.2020 -

Ste spoločnosť vyvážajúca do alebo dovážajúca z UK? Chcete sa dozvedieť  ako sa pripraviť na koniec prechodného obdobia medzi EÚ a UK? Pozývame Vás na II. časť webinára Brexit a colné povinnosti.

26.11.2020 -

Čo sa mení v štátnych príspevkoch a v pracovnoprávnych vzťahoch v súvislosti s COVID-19? Na tieto a mnohé ďalšie otázky vám odpovedia naši odborníci

Slovenská kooperačná burza 2020

21.10.2020 -

Prestížne matchmakingové medzinárodné podujatie. Online registrácia je otvorená do 4. októbra!

20.10.2020 -

Brexit a colné povinnosti. Čo nastane od 1. januára 2021? Zvládnuté colné procedúry ako konkurenčná výhoda exportérov

ManpowerGroup Index trhu práce Q4 2020

17.9.2020 -

Z prieskumu ManpowerGroup Index trhu práce vyplýva, že slovenskí zamestnávatelia očakávajú na nasledujúci štvrťrok útlm náborových aktivít.

ISA Business Talks

8.9.2020 -

V rámci sérií podujatí ISA Business Talks sa konalo stretnutie členov ISA s predstaviteľmi Veľvyslanectva Ruskej federácie na Slovensku.

THE COMMERCIAL CLUB

19.3.2014 -

Kancelária Kanadskej Ambasády v Bratislave organizovala stretnutie obchodných zástupcov a ambasádorov na Slovensku.

Wine Tasting

13.3.2014 -

Prvé stretnutie členov ISA pri ochutnávke vína v priestoroch vínnej pivnice a reštaurácie Hotela Matyšák.

Semináre v regiónoch

1.6.2013 -

ISA v spolupráci so spoločnosťami AmCham, Futej & Partners, Grafton Recruitment a PwC zorganizovali počas mesiacov máj – jún pracovné semináre na tému – Odozvy trhu na zmenu zákonov.

Pozvánka na pracovné raňajky

Taylor Wessing, agentúra SARIO a ISA Vás pozývajú na pracovné raňajky

Pozvánka na pracovné raňajky

gzfg