Slovenská kooperačná burza 2020

21.10.2020 -

Prestížne matchmakingové medzinárodné podujatie. Online registrácia je otvorená do 4. októbra!

Pozvánka na webinár

20.10.2020 -

Brexit a colné povinnosti. Čo nastane od 1. januára 2021? Zvládnuté colné procedúry ako konkurenčná výhoda exportérov

ManpowerGroup Index trhu práce Q4 2020

17.9.2020 -

Z prieskumu ManpowerGroup Index trhu práce vyplýva, že slovenskí zamestnávatelia očakávajú na nasledujúci štvrťrok útlm náborových aktivít.

ISA Business Talks

8.9.2020 -

V rámci sérií podujatí ISA Business Talks sa konalo stretnutie členov ISA s predstaviteľmi Veľvyslanectva Ruskej federácie na Slovensku.

Pozvánka na pracovné raňajky

28.7.2020 -

Kríza ako šanca na TOP motiváciu zamestnacov

Wine Tasting

Neformálne stretnutie členov ISA, ktoré sa konalo 13.marca 2014, v priestoroch Hotela Matyšák spojené s ochutnávkou vína bolo veľmi prijemné. Ďakujeme za vašu účasť a veríme že sa v takomto počte stretneme aj na ďalších plánovaných stretnutiach.

Stretnutie dostalo veľmi pozitívny feedback od zúčastnených  členov ISA a preto dúfame že pre nich  budeme mať možnosť organizovať stretnutia podobného charakteru aj v budúcnosti.