Pozvánka na web seminár 28.apríl

14.4.2020 -

Dopady pandémie COVID-19 na plnenie colných povinností pri dovoze a vývoze tovaru

Opatrenia Covid-19

6.4.2020 -

Informácia o opatrenia pre podnikateľov na zmiernenie ekonomických dopadov COVID-19

Aktuálne: Podujatia ISA zrušené do odvolania

19.3.2020 -

Vzhľadom k dalšiemu šíreniu koronavírusu a mimoriadnym opatreniam sú podujatia ISA zrušené.   O zmenách budeme informovať s ohľadom na ďalší vývoj situácie.

Prajeme pevné zdravie!

Noví členovia ISA

2.3.2020 -

Naša členská základňa sa rozrastá

Pozvánka na pracovné raňajky

20.2.2020 -

Commisioning ako nový trend pri uvádzaní budov do prevádzky a ako na Príručku pre prevádzku a údržbu budovy (PUVP/OMM)

Wine Tasting

Neformálne stretnutie členov ISA, ktoré sa konalo 13.marca 2014, v priestoroch Hotela Matyšák spojené s ochutnávkou vína bolo veľmi prijemné. Ďakujeme za vašu účasť a veríme že sa v takomto počte stretneme aj na ďalších plánovaných stretnutiach.

Stretnutie dostalo veľmi pozitívny feedback od zúčastnených  členov ISA a preto dúfame že pre nich  budeme mať možnosť organizovať stretnutia podobného charakteru aj v budúcnosti.