Slovenská kooperačná burza, Bratislava

24.10.2019 -

Najväčšie a najprestížnejšie medzinárodné podujatie Slovenskej agentúry pre rozvoj investícií a obchodu už 13 rokov spája slovenských a zahraničných podnikateľov

Venture Capital & Private Equity Conference, Praha

16.10.2019 -

Venture capital a Private equity konferencie-Super Early Birds

Get together

12.9.2019 -

Dovoľujeme si pozvať všetkých našich členov na neformálne stretnutie do centra Bratislava

Nový člen ISA

1.8.2019 -

Naša členská základňa sa opäť rozrástla o nového člena, vítame medzi nami spoločnosť Slovakia Invest. http://slovakiainvest.sk/

Regionálny seminár Trenčín

20.6.2019 -

Prijmite pozvanie na regionálny seminár do Trenčína, do hotela Magnus

Wine Tasting

Neformálne stretnutie členov ISA, ktoré sa konalo 13.marca 2014, v priestoroch Hotela Matyšák spojené s ochutnávkou vína bolo veľmi prijemné. Ďakujeme za vašu účasť a veríme že sa v takomto počte stretneme aj na ďalších plánovaných stretnutiach.

Stretnutie dostalo veľmi pozitívny feedback od zúčastnených  členov ISA a preto dúfame že pre nich  budeme mať možnosť organizovať stretnutia podobného charakteru aj v budúcnosti.