Regionálny seminár Trenčín

Prijmite pozvanie na regionálny seminár do Trenčína, do hotela Magnus

Venture Capital & Private Equity Conference, Bratislava

19.6.2019 -

Novinky zo sveta investícií, ale aj slovenského moderného umenia pod jednou strechou.

Zóna Nové Nivy, nové srdce Bratislavy

12.6.2019 -

Návšteva "Nových Nív", časti Bratislavy, ktorá mení svojú tvár

Pozvánka na pracovné raňajky

11.6.2019 -

Srdečne Vás pozývame na pracovné raňajky "Duálne vzdelávanie v tradičných i netračiných odboroch pre SDV"

Pozvánka na pracovné raňajky

4.6.2019 -

srdečne Vás pozývame do Bratislavy na pracovné raňajky "Novinky v colnom práve" pod vedením  advokátskej kancelárie Prosman&Pavlovič

Wine Tasting

Neformálne stretnutie členov ISA, ktoré sa konalo 13.marca 2014, v priestoroch Hotela Matyšák spojené s ochutnávkou vína bolo veľmi prijemné. Ďakujeme za vašu účasť a veríme že sa v takomto počte stretneme aj na ďalších plánovaných stretnutiach.

Stretnutie dostalo veľmi pozitívny feedback od zúčastnených  členov ISA a preto dúfame že pre nich  budeme mať možnosť organizovať stretnutia podobného charakteru aj v budúcnosti.