Taliansko-Slovenské B2B stretnutie

14.12.2017 -

ISA v spolupráci  so SARIOm, Italianskonsulting a Mazars pozýva slov. firmy na seminár 'Slovakia-Italy: Investment and Trade Opportunities', zameraný na podporu obchodných vzťahov medzi slov. a tal.firmami.

VC & PE konferencia

6.12.2017 -

Venture Capital a Private Equity, Praha

Slovenská kooperačná burza Košice 2017

30.10.2017 -

SARIO vás pozýva na kooperačné podujatie v rámci série SARIO Business Link - Slovenská kooperačná burza Košice 2017, ktoré sa bude konať dňa 30. októbra 2017 v Košiciach.

Regionálne semináre

24.10.2017 -

Úspešná séria regionálnych seminárov pokračuje  II. kolom v Banskej Bystrici, Trenčíne a Nitre

Podnikateľská misia indických spoločností na Slovensku

12.10.2017 -

SARIO  v spolupráci s Indickým veľvyslanectvom v SR a Indickou obchodnou a kultúrnou komorou organizuje  podnikateľskú misiu indických spoločností na Slovensku.

Wine Tasting

Neformálne stretnutie členov ISA, ktoré sa konalo 13.marca 2014, v priestoroch Hotela Matyšák spojené s ochutnávkou vína bolo veľmi prijemné. Ďakujeme za vašu účasť a veríme že sa v takomto počte stretneme aj na ďalších plánovaných stretnutiach.

Stretnutie dostalo veľmi pozitívny feedback od zúčastnených  členov ISA a preto dúfame že pre nich  budeme mať možnosť organizovať stretnutia podobného charakteru aj v budúcnosti.