Manpower Index Trhu Práce 1Q2018

Výsledky prieskumu na IQ2018 - analýza náborové prevízie/plány zamestnávateľov

Taliansko-Slovenské B2B stretnutie

14.12.2017 -

ISA v spolupráci  so SARIOm, Italianskonsulting a Mazars pozýva slov. firmy na seminár 'Slovakia-Italy: Investment and Trade Opportunities', zameraný na podporu obchodných vzťahov medzi slov. a tal.firmami.

PR SERVIS

13.12.2017 -

Hrozí nám robotická pandémia? Nie každá manuálna práca je v ohrození

PR SERVIS

11.12.2017 -

Rýchla jazda už možno nebude symbolom slobody

THE COMMERCIAL CLUB

ISA prezentovala svoju činnosť na stretnutí obchodných zástupcov a ambasádorov v spolupráci s Kanadskou Ambasádou a SARIO na akcii s názvom Commercial Club.

ISA navrhovala platformu spolupráce v oblastiach vypracovávania dopytov prichádzajúcich cez veľvyslanectvá a obchodné komory, pri organizácií obchodných misií a podobne. Veríme že toto stretnutie vyústi do aktívnej spolupráce.

Prezentujúci: z ľava: Ľuboš Vančo guest speaker KPMG, Lenka Demovičová ISA Coordinator, Marcela Toroková Head of Business Development Dep. SARIO, Milan Harušiak Canadian Trade Commissioner, Roman Sabo Head of Investment Dep. SARIO, Juraj Mihál Project Manager SARIO

Róbert Šimončič CEO of SARIO

Milan Harušiak Canadian Trade Commissioner

Roman Sabo Head of Investment Dep. SARIO

Marcela Toroková Head of Business Development Dep.

Juraj Mihál Project Manager SARIO