Regionálny seminár Trenčín

Prijmite pozvanie na regionálny seminár do Trenčína, do hotela Magnus

Venture Capital & Private Equity Conference, Bratislava

19.6.2019 -

Novinky zo sveta investícií, ale aj slovenského moderného umenia pod jednou strechou.

Zóna Nové Nivy, nové srdce Bratislavy

12.6.2019 -

Návšteva "Nových Nív", časti Bratislavy, ktorá mení svojú tvár

Pozvánka na pracovné raňajky

11.6.2019 -

Srdečne Vás pozývame na pracovné raňajky "Duálne vzdelávanie v tradičných i netračiných odboroch pre SDV"

Pozvánka na pracovné raňajky

4.6.2019 -

srdečne Vás pozývame do Bratislavy na pracovné raňajky "Novinky v colnom práve" pod vedením  advokátskej kancelárie Prosman&Pavlovič

THE COMMERCIAL CLUB

ISA prezentovala svoju činnosť na stretnutí obchodných zástupcov a ambasádorov v spolupráci s Kanadskou Ambasádou a SARIO na akcii s názvom Commercial Club.

ISA navrhovala platformu spolupráce v oblastiach vypracovávania dopytov prichádzajúcich cez veľvyslanectvá a obchodné komory, pri organizácií obchodných misií a podobne. Veríme že toto stretnutie vyústi do aktívnej spolupráce.

Prezentujúci: z ľava: Ľuboš Vančo guest speaker KPMG, Lenka Demovičová ISA Coordinator, Marcela Toroková Head of Business Development Dep. SARIO, Milan Harušiak Canadian Trade Commissioner, Roman Sabo Head of Investment Dep. SARIO, Juraj Mihál Project Manager SARIO

Róbert Šimončič CEO of SARIO

Milan Harušiak Canadian Trade Commissioner

Roman Sabo Head of Investment Dep. SARIO

Marcela Toroková Head of Business Development Dep.

Juraj Mihál Project Manager SARIO