Pozvánka na pracovné raňajky

20.3.2019 -

Burea Veritas, agentúra SARIO a ISA si Vás dovoľujú pozvať na pracovné raňajky "Efektívny Facility Management"

Dovoz a vývoz tovaru v kocke

19.3.2019 -

Problematika colných povinností pri exporte a importe tovaru

GO HR COFFEEZINE MAGAZINE

22.2.2019 -

Februárové vydanie magazínu nášho člena BALANCED HR

Slovensko-dánske obchodné fórum

25.1.2019 -

Podnikateľská misia z Dánska

GO HR COFFEEZINE MAGAZINE

18.1.2019 -

Prvé tohtoročné vydanie mesačníka GO HR COFFEEZINE, ktorý každý mesiac vydáva náš  člen BALANCED HR

THE COMMERCIAL CLUB

ISA prezentovala svoju činnosť na stretnutí obchodných zástupcov a ambasádorov v spolupráci s Kanadskou Ambasádou a SARIO na akcii s názvom Commercial Club.

ISA navrhovala platformu spolupráce v oblastiach vypracovávania dopytov prichádzajúcich cez veľvyslanectvá a obchodné komory, pri organizácií obchodných misií a podobne. Veríme že toto stretnutie vyústi do aktívnej spolupráce.

Prezentujúci: z ľava: Ľuboš Vančo guest speaker KPMG, Lenka Demovičová ISA Coordinator, Marcela Toroková Head of Business Development Dep. SARIO, Milan Harušiak Canadian Trade Commissioner, Roman Sabo Head of Investment Dep. SARIO, Juraj Mihál Project Manager SARIO

Róbert Šimončič CEO of SARIO

Milan Harušiak Canadian Trade Commissioner

Roman Sabo Head of Investment Dep. SARIO

Marcela Toroková Head of Business Development Dep.

Juraj Mihál Project Manager SARIO