CZECH REPUBLIC BUSINESS EXPO 2017

12.9.2017 -

Veľtrh organizovaný v spolupráci s MZV ČR, MPO ČR a zahraničnými zastupiteľskými úradmi v ČR

SpeedCHAIN SLOVAKIA 2017

1.6.2017 -

Logistika, ľudia a procesy

SARIO BUSINESS LINK

24.5.2017 -

Slovenská kooperačná burza NITRA 2017.

Business Breakfast

25.4.2017 -

Zamestnávanie cudzincov a vysielanie zamestnancov.

Wine Tasting

30.3.2017 -

Neformálny event členov ISA

THE COMMERCIAL CLUB

ISA prezentovala svoju činnosť na stretnutí obchodných zástupcov a ambasádorov v spolupráci s Kanadskou Ambasádou a SARIO na akcii s názvom Commercial Club.

ISA navrhovala platformu spolupráce v oblastiach vypracovávania dopytov prichádzajúcich cez veľvyslanectvá a obchodné komory, pri organizácií obchodných misií a podobne. Veríme že toto stretnutie vyústi do aktívnej spolupráce.

Prezentujúci: z ľava: Ľuboš Vančo guest speaker KPMG, Lenka Demovičová ISA Coordinator, Marcela Toroková Head of Business Development Dep. SARIO, Milan Harušiak Canadian Trade Commissioner, Roman Sabo Head of Investment Dep. SARIO, Juraj Mihál Project Manager SARIO

Róbert Šimončič CEO of SARIO

Milan Harušiak Canadian Trade Commissioner

Roman Sabo Head of Investment Dep. SARIO

Marcela Toroková Head of Business Development Dep.

Juraj Mihál Project Manager SARIO