Private Equity&Venture Capital Conference Bratislava

20.6.2018 -

Pozývame Vás na Private Equity&Venture Capital Conference

Pozvánka na regionálny seminár v Trenčíne

12.6.2018 -

Pozývame Vás na regionálny seminár do Trenčína dňa 12. júna

Pozvánka na regionálny seminár Nitra

30.5.2018 -

Pozývame Vás na regionálny seminár do  Nitry dňa 30.mája

Slovenská kooperačná burza Nitra 2018

23.5.2018 -

pozvánka na kooperačné podujatie a panelovú diskusiu o najnovších trendoch v strojárstve

Wine tasting

26.4.2018 -

Neformálne stretnutie členov ISA 26. apríla 2018

THE COMMERCIAL CLUB

ISA prezentovala svoju činnosť na stretnutí obchodných zástupcov a ambasádorov v spolupráci s Kanadskou Ambasádou a SARIO na akcii s názvom Commercial Club.

ISA navrhovala platformu spolupráce v oblastiach vypracovávania dopytov prichádzajúcich cez veľvyslanectvá a obchodné komory, pri organizácií obchodných misií a podobne. Veríme že toto stretnutie vyústi do aktívnej spolupráce.

Prezentujúci: z ľava: Ľuboš Vančo guest speaker KPMG, Lenka Demovičová ISA Coordinator, Marcela Toroková Head of Business Development Dep. SARIO, Milan Harušiak Canadian Trade Commissioner, Roman Sabo Head of Investment Dep. SARIO, Juraj Mihál Project Manager SARIO

Róbert Šimončič CEO of SARIO

Milan Harušiak Canadian Trade Commissioner

Roman Sabo Head of Investment Dep. SARIO

Marcela Toroková Head of Business Development Dep.

Juraj Mihál Project Manager SARIO