Vianočné prianie

12.12.2018 -

Krásne Vianoce a šťastný Nový rok!

Noví členovia ISA

11.12.2018 -

Naša členská základňa sa opäť rozrastá. Vítame nových členov: SmarTech Solutions SK a Prosman&Pavlovič

Plenárne zasadnutie ISA

6.12.2018 -

6. decembra 2018 sa uskutočnilo Plenárne zasadnutie ISA

GO HR COFFEEZINE MAGAZINE

25.11.2018 -

Novembrový HR magazine

Venture Capital&Private Equity Conference, Praha

23.11.2018 -

Venture Capital&Private Equity Conference, Praha

THE COMMERCIAL CLUB

ISA prezentovala svoju činnosť na stretnutí obchodných zástupcov a ambasádorov v spolupráci s Kanadskou Ambasádou a SARIO na akcii s názvom Commercial Club.

ISA navrhovala platformu spolupráce v oblastiach vypracovávania dopytov prichádzajúcich cez veľvyslanectvá a obchodné komory, pri organizácií obchodných misií a podobne. Veríme že toto stretnutie vyústi do aktívnej spolupráce.

Prezentujúci: z ľava: Ľuboš Vančo guest speaker KPMG, Lenka Demovičová ISA Coordinator, Marcela Toroková Head of Business Development Dep. SARIO, Milan Harušiak Canadian Trade Commissioner, Roman Sabo Head of Investment Dep. SARIO, Juraj Mihál Project Manager SARIO

Róbert Šimončič CEO of SARIO

Milan Harušiak Canadian Trade Commissioner

Roman Sabo Head of Investment Dep. SARIO

Marcela Toroková Head of Business Development Dep.

Juraj Mihál Project Manager SARIO