Aktuality o možnosti získania grantu v SR

7.9.2021 -

Aktuality o čerpaní verejných peňazí na Slovensku

Deloitte Tax s.r.o.

Deloitte Tax s.r.o.
Digital Park II, Einsteinova 23
Bratislava 851 01

PhDr. Ľubica Dumitrescu
Marek Bogusław Metrycki

CEO

Email: mrybar@deloitteCE.com

Deloitte na Slovensku je jednou z popredných spoločností poskytujúcich odborné služby v oblasti auditu, daňového a právneho poradenstva, podnikového a transakčného poradenstva a riadenia rizík prostredníctvom viac ako 350 špecializovaných odborníkov. Viac informácií sa uvádza na adrese www.deloitte.com/sk

Vďaka globálne prepojenej sieti členských firiem vo viac ako 150 krajinách a teritóriách sveta prináša Deloitte svojim klientom odbornosť svetovej triedy a vysokú kvalitu služieb, a poskytuje im poznatky, ktoré potrebujú pri riešení tých najzložitejších podnikateľských výziev. Približne 312 000 odborníkov spoločnosti Deloitte sa usiluje konať tak, aby vytvárali hodnoty, na ktorých záleží.

• Audit a uisťovacie služby
  • Daňové poradenstvo
  • Právne poradenstvo
  • Consulting
  • Riadenie rizík
  • Transakčné poradenstvo

• Brose Prievidza, spol. s.r.o.
  • Minebea Slovakia s.r.o.
  • Yanfeng Slovakia Automotive Interior System s. r. o.
  • Franke Slovakia s.r.o.
  • ESET, spol. s.r.o.