Aktuality o možnosti získania grantu v SR

7.9.2021 -

Aktuality o čerpaní verejných peňazí na Slovensku

Ernst & Young, s.r.o.

Ernst & Young, s.r.o.
Žižkova 9
Slovak Republic

Telefón: +421 2 3333 9111
iveta.rosenbergova@sk.ey.com

CEO
Marián Bíž

Katarína Sekulová
Telefón: +421 2 3333 9547
Email: katarina.sekulova@sk.ey.com

Ernst & Young is a global leader in Assurance, Tax, Transactions and Advisory services. We aim to have a positive impact on businesses and markets, as well as on society as a whole. Ernst & Young was one of the first professional service firms in Central and Eastern Europe, providing professional services in Slovakia since 1991. In the Slovak Republic provides advisory services to more than 150 prominent Slovak and international companies. Currently has the company more than 200 employees working in our offices in Bratislava and Kosice.

• Audit
  • Tax consulting
  • Corporate advisory
  • Transaction advisory

• Národná Banka Slovenska
  • Všeobecná úverová banka, a.s.
  • Slovenská sporiteľňa, a.s.
  • Československá obchodná banka, a.s.
  • Adidas Slovakia, s.r.o.
  • IBM Slovensko, spol. S.r.o.